Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysetrenie z krvi

Príspevok v téme: Vysetrenie z krvi
kraskyvlasky

Zdravim, chcem sa spytat, kde si mozem dat spravit vysetrenie z krvi. Nejake komplexne z ktoreho mi zistia, ci mi chybaju nejake vitaminy a podobne. Viem, ze je vysetrenie z kvapky krvi, ale zda sa mi to pridrahe, nemozem o nieco take poziadat mojho obvodneho doktora? Ide o to ze mi dlho padali vlasy, teraz opat a navyse mi nedorastaju. Vyskusala som vsetko, uz mi zostava asi len toto a vysetrenie stitnej zlazy. Vopred dakujem za odpovede :)

jajkafr

kraskyvlasky
ak máš nejaký zdravotný problém, zájdeš k lekárovi a lekár ti odoberie krv na potrebné vyšetrenia hradí to poisťovňa...
stačí ak zájdeš k svojmu lekárovi povedz mu o tom, že ti vypadávajú vlasy a možno ti vezme krv pravdepodobne na krvný obraz a hladinu hormónov štítnej žlazy pretože vypadávanie vlasov je najčastejšie pri anémii a pri ochorení štítnej žľazy ak bude toto v poriadku tak treba pátrať po ďalších problémoch, možno ťa odošle ku kožnej... držím palčeky

odpovedam

vysetrenie na vitaminy stoji cca 4000 - 5000 Sk. Poistovna to nehradi. Ale kazde dva roky mas narok na krvny obraz zadarmo, tak skus. Mozno z toho nieco zistia.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysetrenie z krvi - Fórum - ZDRAVIE.sk