pichanie v podbrusku

Príspevok v téme: pichanie v podbrusku
dida2

Dobry den,

posledny tyzden mam pichanie v podbrusku, ktore sa vyskytuje rano, najcastejsie vsak vecer, dokonca dnes to vystreluje do slabiny na pravej strane. Pichanie trva len par sekund, ale je to neprijemne. Zapal nemam ziaden, teda neprejavuje sa navonok nic. Ak mate skusenosti, prosim napiste, co to moze byt. Ja som sa s tym este nestretla.
Dakujem krasne

dddddd

A nemas ziadny myom,ani cystu?Mozes mat kludne aj zhrubnutu stenu vajecnikov a vtedy su tiez bolesti a pichanie v podbrusku.

dida2,

takze...medzicasom mi prisla cervena...sice trosku skor, ale v pohode. prave mi konci a pichanie zacina znovu. neviem si uz rady... :(

dida2,

no, bola som u dr teraz. prehmatal ma, pokukal, urobil sono a nic. ziadny zapal, uz ani ovulaciu nemam. ze mam pockat, kym to skonci. no ja neviem, je to divne :( a picha stale, aj teraz, ked som sa vratila od neho...

bazalka

Keďže si mala špinenie, tak to asi naozaj bude gynekologického pôvodu. Vidím to asi na zápal, aj keď sa ti navonok nemusí prejavovať.

dida2

stale cakam, ze mi to prejde, lebo doktor mi na vsetko hovori, ze to je normalne alebo z dovodu ovulacie. ci tam idem hned po cervenej, pred nou alebo v strede cyklu. proste vsetko je ovulacia. niekedy mam pocit, ze by som ho mala zmenit. okrem rocnej prehliadky mi je na nic...a to som este zabudla napisat, ze pred par dnami som spinila. a tiez som spinila aj cez styk s priatelom. asi tam zajdem...

bleee

moze to byt cokolvek, najpravdepodobnejsie gynekologicke tazkosti, ale aj slepe crevo. Urcite by som to nepodcenovala a vyhladala gynekologa