Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prenajmy

silwa

beskyd-ked si myslel Lamacskych mafianov pitovcov, tak ti sa len na mafianov hraju:))), len sedlak mimo BA ich za mafianov moze povazovat. Osobne by som do Lamacu nesla nikdy byvat, ani do Devinske, Karlovky, Dubravky, je to strasne od ruky a ked clovek cestuje autom trva to strasne dlho...
Kamaratka ma prenajatu 1garsonku na Ciernej vode za 500eur, ja za 480 s energiami dvojgarsonku v novozrekonstruovanom modernom byte, ked si ona prenajimala, boli ceny prenajmov strasne vysoke... takze treba sa riadit aj momentaalnym stavom na trhu... odporucam inak Racu

Lills

Viem, ze to mame fakt lacne, velmi dlho som to hladala, inak su tie ceny vazne hrozne, mam to preluskane :/ Mne sa v BA tiez velmi nepaci, ale chcem tu dostudovat, tak nemam na vyber.
Nie je to novostavba, je to taky starsi byt, ale zas nie uplne stary. Bol tak ciastocne zariadeny, kuchyna, kupelna a par kusov nabytku, zvysok sme si dozariadovali sami.

beskyd

cela blava je stoka a nehnutelnosti, tak kupa ako aj prenajom su tu drahe jak slak, s tym ruzinovom 2 izbak za 360 evri so vsetkym je skoro az na neuverenie lacne lebo je to skoro cena garsonky v petrzalke.. ale ked uz v tejto zumpe niekto chce dobrovolne zit tak najskor asi lamac, tam sa to trocha podoba na ludske sidlo miestami aj ked ludia su zrejme rovnaki idioti ako v inych castiach ba:) okrem toho som pocul ze je tam vela mafianov.. alebo raca este by mohla byt.

Ba

Dakujem t333
Ano viem,ze to zavisi aj od tohto a tiez ci je zariadeny alebo nie...a prosim piste mi ceny aj s Energiami.

t333

zavisi od toho ci je byt zrekonsturovany a dalsich detailov.
ja som v 3izb. nezrekonstruovanom ale zachovalom(dlhe diely): 600 EUR

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.