Som z toho mimo,lutujem vsetko

Príspevok v téme: Som z toho mimo,lutujem vsetko
Niki,,ddddd

Cawte mam 18rokou a mala som skoro70 sexualnych partnetou,vsetko lutujem okrem jedneho mojho frajera mala som to v priebehu dvoch rokoch je to strasne moj zivot sa tocil len okolo toho pekny chalanou penazi atd.teraz sa samozrejme kazdy vysral som sama ako prst mavam depresie a chcem zomriet,stretli ste sa uz s niecim takym?ako sa mam z toho dostat?nic ma nebavi len doma sedim a nudim sa cumim so blba to je moj den:(

blondula

piska..... kruto napisane,ale mas pravdu a poviem ti este,ze ja fakt poznam minimalne 3 take k..vy co tuto scenu aj zahrali !!! ze boli znasilnene :DDD takze robia zo seba chuderky.....

piška

Závidím Ti! Nemusiš sa dolu holiť,bože to je výhoda,veď kadiaľ prejde regiment vojakov ani chlpy nerastú! Vymeň tesnenia a ide sa ďalej! Tweraz ale musíš najsť nejakeho pekneho,blbého,prachateho nedorobka a zahrať scenu,že Ťa niekto pred pár rokmi vytrtkal nasilu a budeš mať všetko nanovo!!!! Tak sa to teraz robí....z najväčšej ku..i,býva najlepšia žena!!!!

janekMY33

Vravis 70 chlapou to musis byt neskutocne skusena super ja ta chcem a nastalo.A to ze ta opustim to zalezi len a len na tebe

Natcaaaaaaa

to je v pohode, skus si najst niake zaujmy sport alebo tak,,zisti co ta bavi a ked mas az moc depky tak skus aj psychologa nemas tym co stratit......a uz neries nic s takymi chalanmi co chcu len sex lebo ty ta nikdy nepochopia...inak by to nechceli