Rozpravanie z babov

Lejla002

Bezny Janko:
- ide o celkove posobenie, ale takto to poviem...ked ma nahovno vystupovanie tak mu ani diamantove zuby nepomozu. Cize v prvom rade vystupovanie a ked je pekny tak mame body k dobru...

- mam to vo vlnach. Niekedy nikto nic a inokedy mam pocit ze im vsetkym prepina naraz :) Je to prijemne len vtedy ked mam zaujem aj ja, inak mi to je to dost neprijemne. Hlavne kvoli tomu ze niekedy naznaky odmietnutia nestacia a musim hovorit neprijemne veci narovinu a to ja nerada..zial.

- ked ma zaujme tak ma moze oslovit aj na pohrebe, ked zaujem nie je, ani prijemne to nebude..

- drviva vacsina bab ti nepovie narovinu ze chod do prec, nemam zaujem...este ked ste isty cas kamarati. Ja by som radila vnimat drobnosti..ako reaguje na komplimenty, ci ma z nich radost a ci nie (ak nie, nema zaujem ani omylom).

- prejavovat zaujem, otazky. Zase nie moc, nech ma priestor aj ona. Ak sa bude pytat aj ona (a nie je to zo zdvorilosti) tak je to na dobrej ceste. Toto moze byt trocha stresujuce ale je veelmi dolezite aby bol chlap vtipny. Dalej muzny a prejavoval slabost na tych spravnych miestach. Napr nebude stonat ze aku ma svalovicu z fitka ale troska(!) polutuje steniatko o ktorom akurat pisu ze ho utyrali... To zn. citlivy je ok, precitlively je hroza.

- Pre niekoho to je velmi dolezite pre niekoho vobec. Ale ked ma chlap 35 a nema napr. vlastne auto tak mnoho zien moze vnimat cisto z instinktivneho hladiska zle.. ze chlap nie je dost dobry aby bol schopny zabezpecit vhodne prostredie pre jej dieta. Ale dajme tomu ze Od 23 rocneho priatela samozrejme necakam ze bude mat byt a auto.

- Naozaj chceme byt dobyvane :D No len chlapom ktory nam je sympaticky..samozrejme :)

- Ja som na hviezdy, hmoloviny, hviezdokopy...cize najlepsie bolo nocne pozorovanie hviezd vo hvezdarni.. tak rande zamerane na moje konicky je dobry napad :) nastastie mam milion konickov takze chlap si lahko vyberie a este si to aj on uzije.

- Alkohol - fajne vinko, chladne pivko...preco nie? :) Cigarety - urcite nie.

parapapatata

chod si s nou niekam sadnut pozvi ju na par pív alebo poharikov a je to zachvilu nebudes vediet zastavit hubu budes stale nieco hovorit :D

Bezny Janko

Vela skusenosti nemam, ale zato mam vela otazok na baby :D

- ak stretnete noveho chalana, podla ktorych kriterii si ho zaradite do kategorie pritazlivy, ziskame my chalani viac bodov za fyzicky vzhlad alebo za nase vystupovanie ?

- ste casto obletovane chalanmi, je vam to prijemne ?

- na ktorych miestach ste otvorene novym znamostiam a flirtovaniu ?

- Je neprijemne ked vas neznamy chalan oslovy len tak na ulici, v elektricke, v autobuse, atd. ?

- co take chalan robi zle ked sa vas snazi zbalit, kedy sme az otravny ?

- a naopak, co musia chalani robit aby si vas ziskali ?

- je dolezite ked ma chalan cim viac penazi, vlastni byt alebo auto ?

- Naozaj chcete byť dobyvane ???

- Ake bolo vase najlepsie rande, resp. ako by ste si zelali prezit rande ?

- alkohol, cigarety - ano/nie ?

No to je zatial vsetko co ma napada.

Anastazia1

Ja som raz bola na rande s chlapom, ktory absolutne nevedel komunikovat. Mna takyto chlapi vedia strasne odradit. Ja som taka, ze ja sa budem rozpravat s hocikym o hocicom, ale ked vidim, ze sa chlap nechyta, tak ma prestane bavit. Nemusis sa bat, ze niekedy povies nieco trapne, proste pytaj sa jej vela veci, nieco jej porozpravaj zo svojho zivota. Neviem preco sa pytas na temu o com sa rozpravat. O beznych veciach, o zivote, historky z bezneho zivota. pride to samo. len zeby sa s tebou nenudila, inak sa ta zbavi, lebo budes strasne nezaujimavy