Otazky pre baby - pyta sa neskuseny chalan

Príspevok v téme: Otazky pre baby - pyta sa neskuseny chalan
Bezny Janko

- ak stretnete noveho chalana, podla ktorych kriterii si ho zaradite do kategorie pritazlivy, ziskame my chalani viac bodov za fyzicky vzhlad alebo za nase vystupovanie ?

- ste casto obletovane chalanmi, je vam to prijemne ?

- na ktorych miestach ste otvorene novym znamostiam a flirtovaniu ?

- Je neprijemne ked vas neznamy chalan oslovy len tak na ulici, v elektricke, v autobuse, atd. ?

- co take chalan robi zle ked sa vas snazi zbalit, kedy sme az otravny ?

- a naopak, co musia chalani robit aby si vas ziskali ?

- je dolezite ked ma chalan cim viac penazi, vlastni byt alebo auto ?

- Naozaj chcete byť dobyvane ???

- Ake bolo vase najlepsie rande, resp. ako by ste si zelali prezit rande ?

- alkohol, cigarety - ano/nie ?

kafe

-viac bodov získa chlap za vystupovanie.
-obletovanie chalanmi mi neni príjemné. Rada som v chlapskej spoločnosti (partia), keď je pohoda, srandičky, doberáme sa, preháňame, trepeme somariny.. a nikto sa nesnaží o čosi viac. Proste najprv kámoši, po čase kľudne aj to obletovanie.
-nové známosti a flirtovanie - závisí od situácie. Pokecať si (flirtovať) s úplne neznámym človekom je fajn, ale aby ma hneď žiadal o ďalšie stretnutie.. to už je divné. Ak sa ale nejakým riadením osudu stretneme znovu a chlapec sa vyzvedá KDE by ma mohol stretnúť.. takému stretnutiu s radosťou trochu dopomôžem (ak sa cítim v jeho spoločnosti fajn).
-kedy ste otravný? Dotyky sú určite otravné. Keď chlap prejaví záujem a cíti sa so mnou dobre, je uvoľnený a baví sa (aj so mnou) to samo o sebe stačí. Nemusí mi hádzať komplimenty, nemusí byť vtipný v každej vete..
-byt, auto, peniaze - je fajn, keď to chlap má, ale nevešia mi to na nos, nevystatuje sa tým, aby som mohla prejaviť svoj skvelý charakter :) že nejdem po peniazoch.
-dobývanie- chcem byť dobývaná chlapom, ktorý vie, že mi je sympatický. Proste najprv je spoznávanie na kamarátskej úrovni a dobývanie nasleduje až potom.

jajka001_

1, aj pekny aj pritazlivy - ale kazda ma iny vkus - hlavne zavisi na osobnosti, to sa prejavi aj na vzhlade
2, aj hej, aj ano aj nie
3, verejnych - nie niekde v zapadnutej ulicke, temnom lese atd
4, ani nie, podla toho ako
5, ked je moc doterny a nechapavy
6, byt milý, príjemný, chápavý, aby sa dalo normálne s ním komunikovat aspon na priateľskej úrovni a ak to klape, da sa ist dalej
7, asi ako pre koho - podla mna pre kazdu plati ze nemusi byt milionar ale ani zobraka by nechcela
8, trosku hej:)
9, niekde vonku pod hviezdnatou oblohou
10, nie nie, trosku sampicka pre naladu moze byt

anjelik9

to asi zalezi na každej z nas tak ako vy aj my sme každá iná každá chceme niečo iné aj sa nám niečo iné páči...aaa ovela lepšia je prax než teória ked skusas čo na tu babu plati a čo nie ako ti na to reaguje vieš ako to je kto sa bojí nesmie do lesa takže v tom pripade ti jedine ostáva čakat než ta nejaká zbalí sama :)...ale fakt jedno ma mrzí že si chalani myslia že šetky baby su zlatokopky :( mi akurat kamarat pred dvomi dnami hovoril že s kamaratom toto rozoberali a pytal sa ma či to je pravda že potrebuju prachy auto a pod.

nazor..

-vystuppvanie aj vzdlad, jemne sebavedome, bez nadavok, podrzat pohlad z oci do oci, neklopit zrak stale

-ano, je mi to prijemne, ale musi to by len take jemne, ze na mna obcas hodi taky dlhsi pohlad, nejaky mensi kompliment,a le skor staci len ten pohlad a zena uz vie
-tiez kdekolvek,a le je jasne ze na nejakej party to ide lahsie ako v skole, praci
-ani nie, skus najprv pohlad, ak zareaguje usmevom alebo pocitis, ze jej to nie je neprijemne, tak mozes skusit oslovit
-ked sa zena zacne pozerat obcas inym smerom ako na teba, tak uz ju nudis,a lebo chce najst niekoho kto ju od teba dostane:) ked muzi zacnu zenu chytat, povedzme tahat za rameno, ruku k baru(alebo k tancu), potom moc lacne alebo privelke komplimenty su na skodu, skor take nenapadne
-tak urcite potesi ked je muz aj zabespeceny, ale nie je to podmienka (to je asi tak ako ked sa muza spytas, ci jeho partnerka musi byt pekna-tiez ho to urcite potesi,a le ked je laska a dobra dusa, tak na vzhlade ci bohatstve az tak nezalezi)
-jednoznacne hej, je to muzska uloha
-prechadzka po parku, lese, na nejakej vyhliadke, s flasou vina, alebo u neho, ked nieco dobre navari
-alkohol obcasne pri prilezitostiach, cigarety nie, iba ak tak len na party(tak to robi moj priatel, raz za 3mesiace si len tak z chuti zapali cigaretu alebo cigaru)

happi:-)

1. obe spolu suvisia
2. nie je, citim sa skor obmedzovana
3. kdekolvek, ale na wc som radsej sama:-)
4. obcas hej, pretoze mam stastie na uchylov
5. ked moc nalieha, pozyva, kontroluje, smskuje, vola...
6. nechat mi slobodu
7. nie
8. neee
9. nerada planujem, radsej prezivam ten dany moment...od prveho rande zavisi, ci bude druhe...tretie..
10. ano ano