Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mravenčenie dlaní a prstov

Príspevok v téme: Mravenčenie dlaní a prstov
pistanika

Ahojte,
mám jeden taký problém, už niekoľko dní (cca 3 dni) cítim mravenčenie dlaní i prstov a popravde neviem, či sa mám tým zaoberať alebo nie. Pokúšal som sa na internete nájsť niečo ohľadom toho, ale nič konkrétne som nenašiel, preto sa obraciam na Vás, či mi nemôžete poradiť, vopred ďakujem.

pistanika

prečo by som odmietal pripustiť, že mi niečo je. Keby tak bolo, tak sem vtedy nepíšem, ale prečítal som si pár vecí a rozhodol som sa sem prispieť z dôvodu, že mi niekto poradí. Že mi to nie je ľahostajné, je hádam jasné potom, ako som to dal do éteru. Jednoducho som sa s tým nestretol ešte a po troch dňoch sa mi to už zdalo čudné. Symptómy som si prečítal aj ja na nete, ale veľakrát si potom človek nahovorí aj to, čo mu v skutočnosti nie je. A takým človekom sa isto nechcem stať, zvlášť keď vidím pár známych v mojom okolí, čo už hádam mali všetky choroby.
Okrem toho máme ,,výbornú,, lekársku starostlivosť a ísť len tak k doktorovi, aby si ma tam prehadzovali a skúšali niekoľko týždňov či mi niečo je alebo nie je, je pre mňa úplne mimo.

Ide o to, že mám jeden symptóm, ktorý je sprievodný akt niekoľkých chorôb, no vzhľadom na absenciu ďalších symptómov sa nedá určiť o akú ide a či vôbec sa jedná o nejakú chorobu.

Apropo, už to prestáva pomaly, dneska to cítim oveľa menej, teda skoro vôbec. Začal som trošku cvičiť s prstami.

rena23

pistanika, takze Ty v podstate nechces pocut pricinu. Ja som nikdy problemy s chrbticou nemala, nic ma nebolelo, aktivne som sportovala, roentgen dokonaly a problem sa objavil az na magnetickej rezonancii. A larvovana depresia je larvovana preto, lebo mas pocit, ze si OK. Naco si sem vobec pisal, ked si odmietas pripustit, ze Ti nieco je?

pistanika

aj to som si už prečítal. Viem, že tam je jeden príznak ako mravenčenie, ale ostatné príznaky nemám, nič ma proste nebolí. Okrem toho pri mojej práci určite nehrozí ,,stereotyp,,.
Posledné dva dni ma svrbia ruky, ale nie veľmi a lúpe sa mi koža mierne na dlaniach a končekoch prstov, hm, je to divné :)
Mravenčenie mám štvrtý deň.

pistanika

Nuž prečítal som si, čo to je larvovana depresia a trošku som sa pousmial. Dlhé roky sa venujem psychológii, som budhista a myslím si, že môj psychický stav je v poriadku. Okrem toho, ak by išlo o formu, ktorá sa prejavuje fyzicky a nie psychicky, tak by som musel mať také ťažkosti, ale cítim sa dlhodobo skvele a v posledných rokoch okrem pár krát prejavenej chrípky a jedného natiahnutého kolena som nemal žiaden psychický problém. Podobne ako som nemal problém ani s chrbticou. Ale ďakujem za názor.

rena23

Moze to byt z chrbtice, ale aj z inych pricin - neurologicke alebo psychicke ochorenia (napr. larvovana depresia, ktora sa psychickymi priznakmi neprejavuje). Ja to mam pri uzkostnej poruche - najlepsie bude navstivit lekara.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.