Odmietnutie/Ignorovanie - ako to prekonat ?

Príspevok v téme: Odmietnutie/Ignorovanie - ako to prekonat ?
Bezny Janko

Ahojte,

Mozno ste to uz niektory z vas zazili. Ked vas niekto odmietne, ignrouje alebo ba dokonca aj vysmeje. Moze sa to stat v mnohych situaciach, napr. ked sa chalan snazi oslovit novu znamost ci uz osobne alebo cez internet, ked sa vam podarilo nieco na co ste pysny ale vase okolie to s vami nezdiela, atd.

Ako sa s tym vyrovnavate ? Citite to niekedy ako ranu pod pas ? Alebo vas taketo veci vobec nezasiahnu ? Nejake rady ako si to nepripustat k telu ?

latisha

ano mne sa to stalo vela krat v suvislosti s chalanmi vzdy ma to zamrzelo a nejakym sposobom urazilo ale pozbierala som sa vzdy a povedala som si ze ten este bude lutovat alebo je to chudak mozno to nie je najspravnejsie ale ked ti niekto neda ani len poondenu sancu spoznat sa potom za vela nestoji..a ti co nedokazu ocenit tvoj uspech, zavidia ;)

Scotch

no mne sa raz stalo, ze ako decku (tak 12 alebo 13 rocna som bola)sa mi velmi pacil starsi chlapec, bol o rocnik alebo o dva vyssie..sem tam sme sa aj rozpravali..no a spravila som prvy krok, co bola chyba (no decko-co vam poviem :) ) a ten chlapec sa zo mna vysmial pred celou triedou.. strasne som sa hanbila, citila trapne a velmi sa ma to dotklo.. hanbila som sa vobec ukazat na skolskej chodbe.. takze tak.. to bol pre mna dost sok.. taketo myslis? uz to beriem lepsie (aspon navonok sa snazim), ale som na taketo veci dost citliva, zaco si niekedy strasne nadavam :D

philips

Mňa dokáže uraziť iba človek ktorého si cením viac ako seba. Keď ťa niekto odmietne to znamená že nieje pre teba dosť dobrý.