Som zúfala, škaredá, nedokazem sa na seba pozerať

žažiká

strojcek na zuby, korektor na kruhy, pohraj sa s farbami aby si zvyraznila napriklad oci ci stetcom a farbou na licka...

stravuj sa zdravsie ked myslis ze to moze byt lepsie co sa postavy tyka, obliekaj sa pekne...

mozno by to chcelo nejaky strih iny a tak...ved mas plno moznosti len sa treba prestat lutovat a ist sa poradit do kozmetickeho salonu, ci ku kadernicke a tak...

vela robi aj sebavedmie, urcite tym ze sa hanbis chodis okolo chlapcov ako zhrbena opica a to lakave nieje, vystri sa usmievaj sa ... ale len jemne aby nebolo vydno krive zuby :D na to najprv ten strojcek...

casom dospejes dievcatko a zmenis sa este, veci ktore beres ako nedostatky nakoniec budes mat rada...

ja som v tvojom veku robila tuto istu chybu, nahovarala som si nezmysli aka som skareda a neviem co vies o kolko veci som tak prisla? fakt, netreba sa deptat a treba si verit...to je zaklad uspechu...

alušchia

nô myslíme, že váš názor je veľmi srdcervúci :/ budeme držať palce v ďalšom živote :) bohužiaľ,Váš výzor sa nezmení. Srdce však majte čisté a okrúhle :D ak budete mať šťastie nájdete rovnako otrasného chlapa :)s láskou pampúšiky :)

anie.o

ved skús niečo so sobou urobiť .. lepší make-up,lepší štyl malovania ... porad sa s kozmetičkou , mne to pomohlo :)

Gorillaz

No ved uvids, pojdes na VS a chalani ti budu padat pod nohy :D Stredna skola je proste taka ze tam sa presadia len predieravi pretoze je pokope milion ludi a ci chalani alebo babi, kazdy si vsima len toho/tu najkrajsiu. K tomu prirataj hormony.

VS bude pre teba, ajkap, podla mna to prave orechove na znamosti. Tam su uz vyzretejsi ludia, rozumny chalani ktory pokukuju po kazdej babe ;)

Mozno si ta chalani nevsimaju pretoze si menej vyzyvava. Vies, staci si navliect uzsie dziny, tricko s nejakym sexi vystrihom, nechat si odrast dlhsie vlasy a hned si ta budu chalani vsimat - a ponuky sa budu kopyt :) Len to neprehanaj, najhorsie co sa ti moze stat pri snahe byt viac sexi je to ze sa stanes umelou babou bez duse - radsej ber vsetko s mierou a nerob nikdy to co sa ti nepaci alebo v com nie si svoja.

Posledna rada, a mozno ta najlepsia odo mna - USMIEVAJ SA :) :) :) :) my chalani to zerieme, ked sa na nas baba usmeje tak nam to sprijemni cely den.

ariame

ajkap...necitala som prispevky dole, takze reagujem len na tvoj komentar...podla mna neexistuje skareda zena, len zena co sa neviem upravit...proste zacni na sebe pracovat, staraj sa o seba...a uvidis, zlepsi sa to...zuby sa daju vyriesit lahko porad sa so zubarom....postava, no zacni cvicit a krajsie sa obliekat...nos - aj plasticka chirurgia moze pomoct ak je to naozaj tak hrozne...

a to ze mas 18 a nemala si ziadneho frajera? nevadi, casu mas dost...ja sm tiez mala prveho chalana az v 19tke...to ze nemas chalana teraz, neznamena ze ho nikdy mat nebudes...ja teraz ked idem na rande, tak sa mi este nestalo aby sa mi niekto neozval a nechcel ma vidiet znova:) takze na sebe makaj, snaz sa a vysledky sa dostavia,ver mi... :) len si za tym chod!!!!!

Drzim palce

milllla

ajkap. Ja som na tom tiez tak bola presne ako Ty. Vsetci okolo mna mali vztahy len ja nic. Ale nevzdala som sa ved predsa internetove zoznamky funguju. No stretla som sa za cca 3 roky asi s 30-timi muzmi. Niektore stretka boli uplne trapasy absolutne sme si nesadli.....
Stale ma to odradilo tak som to na chvilu nechala tak a po case zase stretavky.
Az raz som konecne natrafila na toho praveho, mala som uz 24 rokov:-)
Presli uz 4 roky zijeme spolu a mame spolu 2-rocne baby:-)
Treba len hladat, lebo nie je lahke najst toho praveho z toho mnozstva.....