Som zúfala, škaredá, nedokazem sa na seba pozerať

aknaj13

mAm len 13 rokquo a moje dvue najlepsiie kamky uz nie su panny :S a vyspala som sa so svojim psom .. neviem cou mam robkat .. :(((((

Berryele

Áno, všetci tu píšu, aké je dôležité mať sa rád a nájsť na sebe niečo pekné.
Tak veľmi sa o to snažím, ale keď sa pozriem do zrkadla, neviem nájsť nič. Keď sa zamyslím nad tým, aká som, nenájdem nič dobré. A keď si spomeniem, že som stratila všetkých mojich kamarátov a akosi si neviem nájsť nových, nemám pre čo žiť, akosi mi už nič nedáva zmysel.

Chcem už konečne uveriť tomu, že som krásna. Ale nejde to.

nyky20

Ajkap

Vobec sa nad tým netráp. Ja som na tom podobne ako ty a nancy199 iba s tým rozdielom,že ja mám nad 20 : )

Ani jednu vec si tam nenapísala, čo by sa nedalo zmenit ak budeš chciet. Napr. Rozhodneš sa schudnut - neboj , podarí sa ti to. Vobec by som na tvojom mieste vzhlad neriešila. Existujú dôležitejšie veci ako krása. A ked sa objaví niekto kto ta bude mat úprimne rád tak mu bude jedno či máš 5 kg navyše, alebo väčší nos. A možno práve tieto veci sa mu budú na tebe páčiť. Nikdy nevieš ...

nathália09

nancy,
si veľmi múdra a pekne si to napísala.
Dnes sa každý hrnie do vzťahov,a potom prídu samé sklamania a depky.
Mnohých už nebaví život,ak ich partner opustí,a je to smutné.
Ten pravý príde,a netreba sa ponáhľať.Všetko dobré ti prajem.

nancy199

Ahoj!Asi ťa poteším ale ja mám 19 rokov a tiež som nemala vzťah. Postavu mám ako modelka, vysoká, štíhla. Moje kamošky už mali nehorázne veľa priateľov, niektoré už majú aj dieťa a niektoré sú zasnúbené alebo vydaté a ja som ešte stále pri nule. Vždy sa každý pýta prečo si už niekoho nenájdeš?? Keď som bola mladšia mala som pocit že sa mi vysmievajú zato, ale teraz som si uvedomila že nie je na tom nič na smiech. A keď sa pozrieš na kamoškiných priateľov veľakrát zbadáš že nie sú ničím výnimočným. Ja si vždy hovorievam že zatial sa ešte nikto taký dobrý a pekný nenašiel ktorý by bol aspoň z polovice taký ako som ja. A aj ty by si si mala toto hovorievať. Veď život máš ešte pred sebou a netreba sa ponáhľať. Treba chodť aj na také miesta kde si zatial nebola a stretávať sa s ľuďmi. Toho koho potrebuješ nájdeš tam kde si to ani nemyslíš a vtedy ked nebudeš čakať. Ver mi. Kým si budeš zahovárať že tu si musim nájsť niekoho alebo podobne tak nečakaj pozitívny výsledok. Treba myslieť na to že aj keď pôjdeš do diskotéky tak sa zabávať, tancovať a stráviť čas s kamoškami. A ten pravý príde samo. A ešte jedna dobrá rada: Nedaj sa hneď prvému chalanovi ktorý ti povie že ťa chce. Moje kamošky to robievali že sa dali dokopy s prvým chalanom ktorý s nimi chceli chodiť. Je to dosť otrepané a staromódne. Božie mlyny melú pomaly ale isto. A toto je veľká pravda.