Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pomoc pre vlasy

zuzulienka 1

Najlepsi je loreal profesionelle absolut repair, bud cela sada alebo ak chces mlieko, maju aj olej. Ja ich kupujem od jednej pani a su podstatne lacnejsie ako v kadernictvach.Mojim znicenycm vlaskom tovelmi pomohlo. Skus sa jej spytat na kacatenko@centrum.sk, aj ti poradi co by ti pomohlo, aj ma vyrobky za dobre ceny.

danielaaa

Nie su este poskodene, su len suché od meliru davam si na nich oleje (mandlovy a kokosový) uz ľ mesiace ale nepomáhajú velmi,preto chcem nejake serum ktore si nanesiem po umyti ze mi to vlasy uhladi a zaroven vyzivi, uhladzujuce mlieka nemozem pretoze mam valmi jemne vlasy a potom su moc splasnute a mastne, takze asi tak

kaciatko_7

No keď myslíš, tak ťa nebudem presviedčať o opaku... keď všetky obsahujú také dobré kombinácie látok, rozhodni sa podľa značky... neviem síce o aký stav vlasov ide v tvojom prípade, ale na rozštiepené končeky vlasov podľa mňa nič nepomôže... keď ide len o suché končeky, ktoré majú tendenciu sa štiepiť, ja by som v každom prípade odporúčala pravidelné domáce masky na vlasy, len tie totiž obsahujú tie najúčinnejšie látky, lebo sú 100 % prírodné...

danielaaa

nie kadeco z drogerky dievcata bavime sa o znackach kerastese redken lociitane, si myslim ze to ma kombinaciu tych najucinnejsich latok spolu

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pomoc pre vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk