Strašne trapne ale spytam ...

AdamKrt

ZuZulla:

chod na pohotovost. Mozes mat neprijemny zapal, infekciu, alebo si si spickou banana nieco poskodila, poskriabala...

Taisiya

no to ma nenapadlo, ze uhorka ma take vsestrane vyuzitie :)))) ,ale ja si myslim ,ze i ten vibrator nie je na 100% taky uzastny co sa tyka materialu napr. dioxiny su vsade a sposobuju rakovinu je pravda ,ze PVC je najpuzivanejsi material ,ale prevencia je nepouzivat prave to co nam skodi takze preto siahame po nahrade :)))

ZuZulla

Uhorku sme nemali ale nabuduce budem vediet :DD noo to ma ani nenapadlo že by praskol... hmm to by bolo dost ,,komicke "

AdamKrt

Ked uz experimenty, tak preco zrovna makky banan, ktory moze prasknut ? Do uz do cistucka umytu, kondomom potiahnutu salatovu uhorku.... Tie sa naviac predavaju uz v igelite. Cize po ukojeni mozno pouzit i do salatu :)))

AdamKrt

Taisiya: aj na vibrator sa dava casto kondom. Ale vibrator ma iny povrch nez banan a je to rozdiel, ked banan lezi niekde v prachu spine na lodi vo vlhku, kde je plesen, behaju po nom potkany, ktore ho obobkuju, ocuraju a je striekany chemikaliami proti skodcom...

Pokial si si neni ista vibratorom, ze je dokladne umyty, tak neni na skodu ani tam kondom. Naviac, ak by niekto pouzival vibrator vaginalne, ci analne a nemuselo by to byt dokonale umyte, prenos infekcie je mozny...

Taisiya

nie ale nabuduce si skor umy to co pouzijes a pokial budes mat bolest alebo krvacat skus to riesit s odbornikom no podla mna sa nemas coho obavat takze neboj to prejde :)

Taisiya

aaale ved tie baby su na "to" zvyknute tie by si tam vopchali aj celučky bananovnik no pokial chces byt ako hentie tak musis s tym ratat

Adam a taky vibrator -material je myslis OK aj na ten patry kondom ?:/