nemozem mar sex s inym

Príspevok v téme: nemozem mar sex s inym
loptuska

S mojim byvalym sme sa rozisli pred 4,5 mesiacmi a ostali sme najlepsi kamarati, kazdy jeden den sme v kontakte, vsetko si vravime, podporujeme sa apod..proste ako kamarati. A vravela som mu, ze sa vyspim s chalanom co som s nim bola pred nim...Naco sa strasne nastval, a povedal, ze ak sa s nim vyspim, ze jemu sa uz nemam viac ozyvat...
Je normalne, aby mi kamarat zakazoval sex? Bo ma to teda riadne zarazilo...

Iveta Michael

Je to dosť divné,že tvrdíš že ste len kamaráti/už/ a ste úplne každý deň spolu...pokiaľ je to ,,ex,,tak mu nedávaš priestor aby sa od teba celkom odpútal,vieš..lebo ak tam nejaká slabá väzba je,tak je to zlé..

Druhá možnosť by bola že by vás to zase malo dať dohromady,ale až natoľko to neviem posúdiť.

silvia1989

RiushBejb

skoro ten istý prípad prežívam momentálne aj ja,je to svinstvo že?On trt*á priateľku,ale ak ja idem iba s nejakým kamarátom von,tak hneď nahnevaný a keď som už vonku tak ma otravuje že ako sa mi behá s druhými.Sú to sebci mysliaci len na seba.

Askshen

No tak je to normálne aj nie je... Ide o uhol pohľadu... Je to normálne ak sa na to pozrieš z tej strany, že asi nechce byť len kamarát, aj keď ste sa rozišli... Je tiež dosť možné, že je majetnícky a to až také normálne nie je...

RiushBejb

mne toto "byvaly" (nechodili sme spolu len sme spolu spali ale lubili sme sa,,dlhy pribeh),,,robil tiez, mal neskor frajerku ale mna sa nemohol nikto iny dotknut,,,ale on tr*kal setko okolo....

laskonka111

a načo si mu hovorila, že sa chceš s niekým vyspať? Ved to je len tvoja vec, neho do toho nič nieje, a ty ho nemáš prečo s takým niečím oboznamovať