Ako jej pomoct?

Príspevok v téme: Ako jej pomoct?
ismail

Mam taky problem: Strasne dlho som lubil mojui byvalu priatelku ktora raz bola ex a raz nie a v podstate si sila ako chcela posledneho pol roka. No asi pred mesiacom som si povedal ze dost a snazil za zrusit k nej vsetky city co sa mi podarilo. No teraz na vianoce som od nej dostal nasu fotku so strasne silnym vyznanim lasky ale na to som jej odpovedal ze uz je pre mna neskoro a ze chcem byt s nou iba kamarat... A oan mi na to povedala ze uz nikoho nedokaze lubit tak ako mna a ze nema jej zivot zmysel a dnes v noci sa mi vyhrazala ze si nieco urobi... Co mam robit? nechcem jej ulizovat no neviem ako jej pomoct...Dakujem

Iveta Michael

A keď si ju tak dlho ľúbil...naozaj už nechceš? Možno že si len potrebovala za ten čas ujasniť svoje city k tebe..neviem,možné to je. Ale si si teda istý že ty ju už ľúbiť nechceš,áno?

Tak potom jej to tak opatrne povedz..no vieš,s tým vyhrážaním to nie je celkom také jednoduché,že zdravý človek si nič nespraví...bohužiaľ,aj zdravý môže spáchať samovraždu a to vtedy ak jedná skratovo.Veľa mladých ľudí kvôli tomuto zomrelo:(
Preto si over ako je to s ňou naozaj a hovor s ňou opatrne,alebo potom radšej vôbec...

laskonka111

normálne jej povedz, že to pre teba už skončilo, a nenechaj sa zahnať do kúta jej vyhrážaním, ona sa len snaží sa ťa vydierať takýmto spôsobom, aby si sa k nej vrátil, a dievča si musí pomôcť samo, ty ju už nijako nekontaktuj

kafe

Najviac jej pomôžeš, ak jej NEbudeš pomáhať. Nedvíhaj jej telefón, nečítaj maily, SMS-ky.. a ver tomu, že sa kočka pozbiera.

hmm1234ťč

ak sa vyhrazala tak nieje normalna od takej ruky prec co spravi je jej osud ale skus jej vysvetlit ze ju caka niekto lepsi a viac ku nej a ne nejak hnusne

goccia

co mozes pre nu urobit najviac je to, ze sa nebudes spravat tak, aby si jej daval nadej. Nespravaj sa tak, aby mala dojem, ze si to este neukoncil. Musi to byt jednoznacne. Neboj, ona je silnejsia ako si mozno sama mysli. A ty jej musis verit, ze to zvladne.

sway.

Neboj sa o nu,nic si nespravi.U zdravych ludi je pud sebazachovy silnejsi ako naval emocii.Asi jej bolo smutno,ak ju nechces,musi to zvladnut sama.