Mastna plet

Príspevok v téme: Mastna plet
Mimcinko

Ahojte, každý deň, keď sa pozerám do zrkadla tak zistujem , že som dnom a dnom skardesia a vedela som si aj poevdat, ze jééj dnes si pekna. Mam aj priatela s kt.som 5rokov, ale mám pocit ze uz sa mu tiez prestavat pacit , mavam mastnu plet a uz neviem co si mam na nu davat , cierne bodky a pomenej vyrazok. Moze to robit aj to, ze teraz si pojedavam kolaciky? Prosim poradite mi ako toto vsetko zmenim? Kazda sa chceme pacit a uz nehovoriac o tom tym svojim polovickam... :)

adusha

ja mam ten isty problem, je to u mna skor zdedene.. ale byvalo to o moc horsie ako teraz (musim si poklopat). Cez letne prazdniny som zacala poucivat mydlo PROTEX ruzove,nestoji vela tak 70-90centov a vydrzi aj 3 mesiace. Umyvam si s nim tvar rano aj vecer a som velmi spokojna. Plet sa mi viditelne zlepsila. Po tom ako si tvar umyjem mydlom (oplachujem iba studenou vodou,tepla ucpava pory) ususim ju a vycistim pletovou vodou a natriem kremom. Vyrazok mam menej ako pred tym a plet nie je az taka mastna. Dufam ze som ti aspon trosku pomohla. Ak ho vyskusas napis mi,za tu cenu sa to oplati :)