Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Make-up súrne

ewelin28

jj..1ka je velmi svetla asi....ja mam strasny problem najst dokonaly odtien makeupu...asi mam daku hybridnu farbu pleti alebo co :D

ewelin28

hraskulca....tak ja som tiez dovtedy skor 2ku pouzivala, ale teraz som si vzala 3...lebo nemusim tie "oranzovo farbene" heh...ta 3ka je skor tak do hneda..ale ked sa poriadne rozotrie..a das aj na krk..tak pohodicka..a davam si nato este svetly puder..a je to skvele podla mna :)

hraskulca

ewelin...teraz si ma potesila :) a s odtienmi je to ako? lebo mam stary 2ku a je dost taka ruzovo oranzova...skor nieco do zlta by bolo fajn

ewelin28

ja mam teraz ten novy mattitude HD...a je velmi dobry...podla mna ma taku normalnu kryciu schopnost..ani velku ani malu....ale vydrzi velmi dlho..dam si ho rano..a vecer sa takmer vobec nelesknem...vrelo odporucam :)

hraskulca

ja som mala vzorku toho MF xperience,ale na moju problematicku plet tak dost zase nezmatnoval...a kryl urcite menej ako lasting performance...hmm

oh.my.gosh

ja nemam vobec akne, ale skor obcas nejake cervene miesto na tvari, pretoze mam citlivu plet, ale nepouzivam korektor aj tak, vzdy mi to makeup dobre zakryl. prosim ta, aky odtien mas? lebo maju 45 (raw silk) a neviem ci sa zhoduje s 45 u miracle touch (warm almond), tak neviem ci 45 alebo 55.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Make-up súrne - Fórum - ZDRAVIE.sk