Znasilnenie

agina

Je ine, ked ta znasilni vlastny manzel a uplne cudzi clovek...aspon sa mi to tak vidi.No nechajme to, Zuju tym zrejme nepomozeme.

shakt

agina je jedno kto to je,znamy alebo clovek ktoreho si nikdy pred tym nestretla,je to uplne jedno,bolest ktoru sposobil je vzdy rovnaka.

shakt

zuju da-hovor o tom,prave tu- hovoris o tom a zaroven o tom nehovoris... pomoze ti to-musis to zo seba dostat von,aj ked to co sa stalo a detaily nepochopi nikdy nikto,iba ten co zazil, tu hroznu psychicku bolest ktora ta zerie zvnutra...a poradim ti jedno,tomu ktoreho milujes nikdy nepovedz detaily,nik ich neunesie!!! tie budes niest dokonca zivota sama. pochovaj ich v sebe,velmi hlboko.

agina

Zuju je tazke napisat nieco a poradit ti, ked som to sama nezazila.Muselo to byt nieco strasne....Markizu necitam, je to bulvarny tyzdennik ci mesacnik, ale zaujimala by ma jedna vec, ci ta znasilnil uplne cudzi clovek, alebo niekto znamy.

shakt

zuju normalna nebudes nikdy-kazdej druhej zene na svete sa to stalo,len mnohe o tom mlcia,je dobre o tom hovorit,nebat sa o tom hovorit,nepotlacat to v sebe.Vina nie je tvoja ale ich a ina cesta ako sa z toho dostat a nezblaznit sa ako ODPUSTENIE neexistuje.Je to ta najtazsia cesta,odpustit im!Mas pocit,ze ti tvoje telo nepatri,uz nie je tvoje,pretoze nan niekto krutym sposobom a nepravom siahol.Da sa to potlacit na najmensiu moznu mieru,ale celkom odstranit asi nikdy.Drz sa! Zacni chodit na sebaobranu,box ine bojove sporty a neboj sa,nesmies im dovolit aby nad tebou vyhrali,aby ti to znicilo cely zivot,zbav sa pocitu strachu a nenavisti voci sebe. Pomoze aj terapia,psycholog.Zivot mas pred sebou,a existuju v nom aj dobre veci, je ich malo ale su.

zuju

nasledky: strach z muzov, abivalentny postoj, caste sprchovanie, umyvanie a mnoho dalsich ktore tu nehovorim, lebo sa neda

samko r.

Zuju, nečítal som ten článok, Markízu kupujem len náhodne, takže neviem podrobnosti. Píšeš že 3x ťa... Do dnes si želáš radšej smrť, máš nejaké ďaľšie následky alebo čo sa stalo?

zuju

nedokazem oponovat muzom, im poznamkam na moje telo, nerobi mi problem ukazovat sa len preto ze zneuzivam telo, kedy budem normalna?