Neviem, ako sa mám zachovať... (inštruktor autoškoly)

Príspevok v téme: Neviem, ako sa mám zachovať... (inštruktor autoškoly)
Diana166

Ahojte, dneska sa mi stala dosť taká nepríjemná vec. Mala som jazdu v autoškole a počas jazdy som zisťovala že inštruktor má ruky položené pri mojich pleciach, bolo mi to dosť nepríjemné. Potom sa asi pomaly pohýnal s rukami dole a ked som podradovala rýchlosť tak som sa pozrela na páku a neviem či sa mi to snívalo, tak mal tak jemne položené prsty na prsiach ale zboku. Ja som nič necítila lebo som sa sústredila na jazdu. Potom ako som to zbadala , tak som mala pritisnutú ruku k sebe aby tam zase nešiel. Raz mal ruku pri pleci a potom sa snažil ísť dole. Neviem čo mám robiť, mám s ním jazdu v stredu a písala som kamarátke, že či sa jej nezdal inštruktor dnes nejaký čudný a či ju nechytal pri pleci: Je mi to strašne nepríjemné :(

audrye

Moja mama mala strane oplzleho uchylaka instruktora, ktory mal neustale pripomienky, a chytal ich po kolenach a podobne, mama si ale povie, ked sa jej nieco nepaci a ty urcite nevahaj a povedz mu, ze nech si nedovoluje k tebe a nech sa ta nedotyka, je ti to neprijemne a nezelas si to. Radsej mu to povedz skor ako si dovoli zajst dalej. TY to budes lutovat a TY budes z toho mat zly pocit, ak to bude dalej pokracovat, jemu to je jedno.

Diana166

Rozumiem ti:
Áno zažila som to na tom aute, zdochlo mi to, a potom ked som radila do 2, tak to naskočilo, ale len raz sa mi to stalo, inak v pohode. Áno ML je SUV, ale ja tomu hovorím terénne autá :)...čo už so ženami :)
ešte si to musím rozmyslieť s tým autom, po čase si na to auto vodič zvykne. Mám rada SUV autá, ale riadiť ich...hm

rozumiem ti

diana: bez urazky, len ma to pobavilo.:) ml nie je terenne auto, ale suv :), ale to teraz nie je podstatne.:) neni velky problem s tym jazdit.. len trocha musis zmenit pohlad. ber to ako viac nafucane male auto s lepsim rozhladom :) funguje predsa uplne rovnako ako tie male. 1motor, 1prevodovka, 1spojka, ci hydrodynamicky menic, 1volant :) akurat je trocha vacsie.:) predpokladam, ze mas tak trochu klasicky problem zien: odhadnut velkost auta, ale to sa casom dostane do oka, netreba sa bat. a co sa spojky tyka, ak ju pustis prirychlo, auto ti skape len na 1. na 2 ti zacne poskakovat (benzin), diesel by to mal zvladnut bez vacsich problemov.
ber to tak, ze sa to este vzdy da topnut :) ak dostanes do ruky tahac kamiona.. vtedy mas seriozny problem, hlavne ak je s navesom :)))) humor only.:)

Diana166

Lost: lenže ešte to má jednu chybu. Ona má na starosti Mercedes ML-terénne auto, ja som na ňom jazdila a bála som sa :( takže má to ešte jednu chybičku. Jedno malé auto už dali prečo lebo sa kazilo, tak ostalo len toto a ešte Peugeot.

Diana166

A ešte k tomu mi robí so spojkou, tak neviem či dobre preraďujem či mi to náhodou nezdochne. Rozmýšlam či nepôjdem s tou inštruktorkou aj ked je prísna :(

Diana166

Dnes som mala zase jazdu, dopadlo to tak, že ma nechytal, ale ku koncu sa už pokúšal, mala som ruku pritisnutú k sebe. Ale už som nemala taký stres na ceste, pretože som vedela do čoho idem. Cesta je šmykľavá, neviem či by si trúfol ma chytiť tam kde nemá

uhlie

Ale nechapem aki su tu niektori skazeni a vulgarni a co si pod tym slovickom predstavovali.

Rozumiem ti,

stale neviem, co si pod tym slovickom predstavujes. Len dufam, ze nie p..u.