poradte prosiim - stipanie posvy

jazminka

Mozno samotne Betadine na kvasinky nepomoze treba ho skombinovat s antymikotikami. Ale rozhodne mne velmi pomohol ako vyplach na zmiernenie pocitu palenia a stipania, k nemu som uzivala aj Clotrimazolum, co su protiplesnove tabletky.

dudlik

Baby uz jej prestante pisat o kremikoch na kvasinky co nie ste normalne sak kecame o bakteriach !!!

A k jogurtu - vravim ze som to studovala. Mam skusku z mikrobioly. Ten jogurt babickam pomahal, no len v tom, ze navodil kyslejsie pH.Nic s lactobacillom tam nebolo. A jogurzt moze tam robit sarapatu, ved do seba spete nieco co vie chytit v ladnicke plesen, co sa vie kazit...
Kysle pH sa da docielit ovela setrnejsim sposobom ...

ki-ki

gynekolog: to je sice pravda, ze treba ist ku gynekologovi,ale bohuzial su aj taky ktory pacientke ktora tam chodi ako na klavir povedia, ze uz nie je liek co im moze dat..potom surfuju na nete a hladaju vsemozne informacie ako si pomoct! o tom to je... bohuzial, aspon v mojom pripade.a este jedna vec - na nasom blbom slovenskom trhu je aj slaby vyber liekov podla mna, co sa tychto problemov tyka, alebo moj gynekolog zaspal dobu.

gynekolog

Je mi ľúto, že niektoré z Vás už toľko bolestivých tortúr podstúpili a radšej užívajú doporučenia z webu miesto toho aby navštívili gynekologa. Je tu popísaných veľa nezmyslov len jeden Betadine na mykozu sprostosť na kvadrát
keď už nechcete ísť ku gynekologovi tak si kliknite na www.gynweb.sk vyberte si ambulanciu vo Vašom okolí a na tam uvedené tel. číslo aspoň zavolajte

jazminka

Odkedy uzivame tie extrakty z Brusnic nemam skoro ziadne vytoky ak ak ano tak len po silnejsom prechladnuti.ale ani tie nezapachaju a nerobia ziadne problemy.Tuto zimu som prechladla uz x krat som na to strasne nachylna a pritom chodim ako snehuliak, lepsie oblecena uz chodit nemozem. Necitila som sa samozrejme dobre ale zobrala som tobolky brusnic a velmi vela citronu do horuceho caju a nemam problem. A to uz je co povedat ked som mala vytoky viac menej 14 rokov. a nevedela som sa toho zbavit. zacalo to stipanim, na to nepomahalo nic potom sa pridali aj kvasinky. to uz bolo asi posledne stadium oslabenia IMUNITY. Hlavne po prechladnuti sa mi objavili. Bohuzial som bola malo otuzovana od mala a je to pravda treba zvysit odolnost organizmu aj vonkajsim otuzovanim, sportom, sauna, striedave sprchy . A samozrejme moje oblubene tangace uz nechcem vidiet.podla mna treba jest aj vela kyslej kapusty, cesnak, proste prirodne antibiotika nie len probiotika, ktore kazdy neskutocne vychvaluje. Tolko jogurtov a kefirov co som ja zjedla, zjedol malo kto a nezabrali mi. Nehovorim ze su zle. Ja milujem vsetko mliecne ale treba skusat aj ine nie len probiotika.

jazminka

Canesten a CANDIBENE crem mi absolutne nepomohli skuste tu masticku PIMAFUCORT.
nemusite sa zatazovat tymi sedacimi kupelami. Ja som na to uz nemala nervy.
este som chcela napisat kamoska mi poradila Betadine cipky na mykozy a opakovane zapaly vo vnutry. Vraj su super, neviem neskusala som.Ale skusala som vyplach posvy s Betadine roztokom a potom Clotrimazolum tabletky 6 ks len 9,9 sk sa doplaca (podotykam lacnejsie som nemala )a neverila som ako velmi mi to pomohlo, ale myslim ,ze hlavne kvoli tomu roztoku, citila som sa ako babatko. urobil mi ho lekar nie sama. Mala som aj 300sk kremy na mykozy a nic. Takze odborny vyplach s Betadine pomoze. a ostatne lieciva su na Vas ale nie vsetko najdrahsie je aj ucinne.Vela sa starame aky novy liek vyskusame ktory sme este nemali,ale nestarame sa o nic co zvysi nasu IMUNITU aby sme sa uz nikdy netrapili. pa

jazminka

Ahojte na stipanie posvy zvonka sa mi osvedcil PIMAFUCORT mala masticka predpisana gynekologickou, je velmi dobra, okamzite ulavi, ked si natriete. Vnutro posvy by uz malo byt zdrave, zbavene mykozy alebo ak nie je tak potom uzivat spolu s antimykotikami.uzivam aj pravidelne brusnicove extrakty Uroval-biotica najlepsi zatial cenovo a zlozenim a objednala som si aj cez -odkaz odstránený- Extrakt z brusnic 500mg v jednej tabletke, 60 tabletiek v 1 baleni len za 307 sk + 20sk postovne. to je od firmy Encian absolutne bezkonkurencna cena. Usetrite 300sk ako keby ste kupovali v lekarni od Swisu Megacrannberies tie stoja az 606sk s tym istym obsahom a len 50 tabletiek.