Milujem ho.. Chlapi a zeny potrebujem radu! Hra sa so mnou?

Príspevok v téme: Milujem ho.. Chlapi a zeny potrebujem radu! Hra sa so mnou?
cotojetoto

Zamilovala som sa do jedneho mojho ,, kamarata'' s ktorym chodime von , travime spolu vela casu a pred tyzdnom sme boli spolu na chate a tam sme sa spolu vyspali :( Prisli sme domov a ja som zistila ze ho mam asi rada a co citi on ku mne? Kazdy den mi vola ze ako sa mam ze teraz sme sa nemhlli stretnut lebo musel byt na sviatky s rodinou a vcera mu zomrel starky ale ked si volame tak je mily :( .Hovori mi ze len pri mne je sam sebou a ze mu je so mnou dobre a ja si myslim ze on chcel len sex a nic viac. Alebo chce len dalsi sex? Podla mna keby ma mal rad a chcel byt so mnou tak je so mnou kazdy den .VVed byvame od seba kusok :( No som sa pekne zamotala :(

sandysue

prosim ta, neskaz si to tym, ze si budes namyslat hluposti, ocividne mu na tebe zalezi, tak ho nechaj, nech ti to povie osobne...alebo by sa ti viac pacilo, keby ti cez skype povedal, ze chce byt s tebou, ze s tebou chce napr. chodit? vsak uz nie ste v skolke..stretni sa s nim a uvidis

cotojetoto

fu :) Vsetkym vam dakujem za rady .Naozaj mi pomohli a cenim si ze ste ma nezali sudit ako t tu obcas byva. ale rozpravali sme sa o tom vcera . a povedal mi ze mi to chce povedat radsej osobne (volali sme cez skyp) a ze som pre neho nieco viac ako kamaratka lebo ze na kamaratku mu staci menej a ze mu na mne zalezi .Lenze to vidinu vztahu teda nautvrdzuje:( skoda vyzva na dalsi sex ..myslim:(

Deee

opytaj sa na rovinu, vysvetli mu, ze nie si na jednu noc a povazujes to za zaciatok niecoho viac ako len kamaratstva, ci to vnima aj on takto, kedze je k tebe mily a pozorny

Iveta Michael

Ja si nemyslím že sa zahráva...podľa toho čo píšeš mu na tebe celkom záleží,inak by sa po tom čo ste spolu strávili noc na chate už viac neozval...a maj na pamäti to že sa ti ani nemusí ospravedlňovať a on to napriek tomu urobil..sviatky sú sviatky..a navyše pohreb starkého,to už nie je len taká výhovorka a ty by si ho mala trošku pochopiť..vôbec nie je pravda,že ak niekto niekoho ľúbi tak s ním musí bezpodmienečne byť každý deň..sú situácie keď to skrátka nejde tak ako u tvojho priateľa.Ak sa cíti pri tebe naozaj dobre a slobodný tak si to nepokaz zbytočným špekulovaním.

Ivča159

Ťažko povedať.. ako píšeš ešte pred tou chatou ste trávili veľa času.. Po chate prišli sviatky, čo je dosť možné že je zaneprázdnený, ak je taký rodinný typ, a k tomu mu zomrel starký, to je ospravedlnenie. Podľa mňa, to že ti volá, znamená že si mu neni ľahostajná. Chalani sú takí, keď nemajú záujem nenájdu si čas na telefonovanie. Nemôžem ti povedať, či sa s tebou hrá alebo nie, to vie len on. Ale určite by ste sa mali stretnúť alebo aspoň po telefóne sa ho spýtaj ako ste na tom. Je to ťažké o tom otvorené rozprávať, ale predsa to čo sas stalo na chate sa nemôžte robiť že nič..