Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dovolenka v chorvatsku?

Príspevok v téme: Dovolenka v chorvatsku?
audrye

Ahojte... už dlhšie hľadám na nete vhodné miesto na dovolenku v Chorvátku, ale akosi sa neviem rozhodnúť.. Chcela by som ísť na miesto, kde je piesková pláž, sú tam aj stromy, pri pláži sa dá ubytovať a je kúsok od nejakého mestečka alebo priamo v ňom (aby sme sa mohli aj ísť zabaviť). Nemusí to byť práve najväčšia turistická atrakcia,kde sa nedá pohnúť, a aby tam priamo nekotvili lode, lebo na lodi som už bola, viem jak to chodí, a nemala som pocit, že by tam voda bola príliš čistá :D. Alebo sa len podeľte so svojimi skúsenosťami, kde v Chorvátsku sa vám páčilo.. Možno mám priveľké očakávania, ale to čo som napísala by bol úplný ideál, najdôležitejšia požiadavka je tá piesková pláž, ostatné už sa dá prispôsobiť...:)
ĎAKUJEM!

mary-anne

sestra bola na ostrove Pag, tam mali pieskovú pláž. a ja kedysi dááávno na tej Makarskej, síce kamenistá pláž, ale bolo tam krásne..

rozhodne nechod do mesta Vodice ...

soffa

ja chodim do Chorvatska kazdy rok a prieskova plaz je skor vynimkou.co sa tyka najkrajsia cast je Makarska riviera(tam je najteplejsie a skoro vobec tam neprsi)ale vsade su na makarskej kamienkove plaze.Krasne je v baske vode,v brelle,Gradaci,a centrum Makarskej rivieri...Blizko su niejake tie vylety na ostrovy Brac Hvar Korcula.Vsade je ciste more-Chorvatsko je tym zname ze ma najcistejsie more.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.