Podnikatelský zámer - krajčírka

Príspevok v téme: Podnikatelský zámer - krajčírka
22jolana22

Prosim Vas, nema niekto aktualny podnikatelsky zamer pre krajcirku? Ja som svoj uz odovzdala ale robia zo mna doslova blbca ... zevraj nie je kompletny, pretoze musim rozpisat naco potrebujem krajcirske pravitko, naco potrebujem stroj, co robi ten stroj ... musim dokonca aj napisat adresy a nazvy predajni kde budem nakupovat latky, nite a tak ... tak by som chcela vidiet ako to mate vy ...

22jolana22

vies co, vela ludom som uz robila plany a vsetke dobre ... vysli nove zakony a teraz ??? vies co ma polozilo ... mala som im napisat ze naco potrebujem skrinu ... a ja ze jak naco? a oni mi povedali ze musim tam napisat ze v jednej policke budem mat latky v druhej nite a tak ... este aj v ktorej policke co presne bude ...

Deee

pekne ta buzeruju...ja som robila podnikatelsky zamer na e-shop a kamennu predajnu, ale taketo hovadiny odo mna nechceli, a este aby si im napisala, ze kolko cm pradlovej gumy a kolkokrat do tyzdna ju tam budes kupovat...skus sa postazovat, alebo poprosit o vymenu pracovnicky lebo toto nie je koser...