Silny liek na spanie

Príspevok v téme: Silny liek na spanie
bibba

nie som si ista, ci som tuto temu nevytvorila uz vcera (ak ano, ospravedlnujem sa, ze sa opakujem, ale nejak som ju nevedela najst)

k veci... hypnogeny, zopiclony, dormicumi (ci jak sa volal) mi nic nerobia.
existuju silnejsie lieky na spanie?
to neni mozne ze ja si musim dat aj styri tabletky. a aj tak spim len 5 hodin... prosim dajte tip ak mozte. fakt diky

A_F

Brala som Zopiclon, Hypnogen, Gerodorm, ale žiadny z týchto liekov mi nezaberal. Potom mi lekárka zmenila risperidón za kvetiapín a odvtedy (chválabohu!) konečne môžem spať. Dúfam, že mi neprestanú zaberať, lebo som si prešla peklom zvaným nespavosť a už nikdy to nechcem zažiť.

janoo

bibba - dobre si to povedala,uz som ako stara baba.preto pan boh starych ludi tresce lebo sa im milovat uz nechce.ze by vela nahromadenej zivotnej energie? povol spodny ventil,uvolni sa,urob si dobre,uvolni svatoziaru.(liek to sice nie je ale za pokus to stoji)

bleee

Chlorprothixen 15 Léčiva užívajú dospelí, mladiství a deti od 6 rokov pri liečbe schizofrénie, mánií, demencie a ďalších psychických porúch s prejavmi zmätenosti, nepokoja, agresivity alebo iného abnormálneho správania, kedy je treba upokojiť chorého a zbaviť ho zvýšeného psychického napätia. Pomáha tiež pri stavoch napätia spojených s nespavosťou.

vyzerá to byť riadne svinstvo... ďalší krok na prehlbenie tvojej závislosti od liekov

RNG

Z nedostatku spanku sa da uplne zosaliet alebo nervove zrutit, takze to neberte na lahku vahu.
To ale neznamena, ze na to treba brat nebezpecne navykove drogy, ked sa to da uplne bezpecne vyriesit potravinovymi doplnkami a spravnym rytmom svetla.

bibba

mandolinka,
mne sa nezda ze by to bol taky problem ze som zalozila dve temy. jednu s nespavostou a druhu s chybajucou energiou cez den. v kazdej z nich mi radia k danej veci.

bibba

mswj

no cim ma tam napchaju? hadicou do zaludka alebo co teraz hovoris? na psychiatrii som uz raz bola, pred 9timi rokmi a uz som si povedala ze sa tam nikdy nedostanem, a tak aj je, vies. nezda sa mi zeby som bola az taky hrozny pripad. takze nerob tu hned katastrofalne zavery. trosku si to prehnal.

mandolinka

Vidíš bibba, presne takto si to mala hneď napísať.
Ty si založila dva príspevky a v každom z nich riešiš len jednu časť tvojho problému. Nikto Ti neporadí na 100%, ak si prečíta len jednu časť.