môže otehotnieť ?

Príspevok v téme: môže otehotnieť ?
strapatyjezko

Zdravim, prejdem rovno k veci:
S partnerkou mame pohlavne styki, pravidelne používame prezervatív a ked som na vrchole uspokojenia tak sa urobim mimo nej aj ked mam na sebe gumu. Je tu neake riziko otehotnenia ? Stale sa bojime ze otehotnie. A vzdy po pohlavnom styku kontrolujem, možno som extremista ale napustam prezervativ vodou a sledujem či nepreteka alebo nestrieka no vzdy bol zatial v poriadku. Stále pred menštruaciou sme v strese či je tehotna alebo nie ? Napíšte mi čo si otom mysliťe. Dakujem

jatyon2

Mily StrapatyJezko ak sa tak strasne bojis ze otehotnie a nechcete riesit hormonalnu antikoncepciu len aby sa to nerozbehlo tak nesexujte vobec...
Zabijes tym dve muchy jednou ranou... nebudes stresovat kazdy mesiac ze je tehotna a na druhej strane sa ani vlastne nemusis bat ze sa vasa laska zmeni len na tuzbu po sexe...

Martinka001

Ahojte CHCEM SA SPYTAT ci je možne aby došlo k OPLODNENIU ak sa partner len dotýkal mojich pohlv.ustrojov so svojím penisom,NETRVALO TO DLHO LEN ZOPAR SEKUND cca 10 SEKUND VIAC NIE!Partner do mňa ani nevnikol a ani sa neurobil,potom sme to vzdali,báli sme sa tak neskor šiel pusou tam dole,je to možne ABY K OPLODNENIU DOSLO Aj TAKTO?PROSIM NAPISTE ODPOVEDE BUDEM VELMI RADA,CAKAM VASE RADY....

lienocka2

Vždy je nejaká minimálna šanca otehotnieť, ale to je snáď jasné. Ale je tak minimálna, že sa z toho netreba stresovať. Keď používate kondom kludne sa sprav aj do nej, mňa osobne vzrušuje, keď vidím keď partner dosiahol orgazmus vo mne :-))

ali20

meska jej zo stresu...my s partnerom sme tiez velmi opatrny ako vy a aj ked mi meskaju co i len den hned unho nastupi panika. skuste sa ukludnit a uvidis hned jej dojdu...a povedz jej nech skusi test...ja viem preco ho nechce, mno kup jej a powedz jej ze lepsie sa skor dozvediet ako neskor...test jej vyjde na 100% negativny a sa ukludni a hned jej dojdu. tak sa raz aj mne stalo:D tiez som stresovala 2 tyzdne, priatel povedal ze urobime test,vysiel negativny a o hodinu dosla menstruacia:D

nicooo

Už len tým že stresujete jej mešká menštruácia ...... kupte pharmatex a nemusíte sa bát... a kupte si baby test!!! ved je to lacné aj za 2 eurá v dm drogerie kupite.... môže byť prechladnutá alebo ak brala antibiotika tak z toho jej môže meškať menštruácia...

strapatyjezko

Jaj lebo ja som to nenavrhoval. Ona nechce baby test. Ak nechapeš slovu opustit doživotne asi to neznamena ze mi da košom ale niečo ine Doživotne!. Ja nevem čo mam robiť. Ja nestresujem ohladom toho či je alebo nieje mne ide o nu.

hassy

vážne je to veľký problém ísť kúpiť baby test? miesto toho že tu 10 dní stresuješ, si mohol vedieť odpoveď za minútu...

strapatyjezko

Už je to 10 dní čo jej meška ciklus :( začinam sa bať. Aj keď sme boli pozorný ale z akých iných dôvodov môže meškať ciklus ? :( a ktomu tak dlho?. Ako pravdu ja ju milujem a nechcem ju opustit a nikdy ju neopustim aj keby ako bolo. Skôr mi ide o nu. Rozpravali sme sa a bojim sa ze ju tym stratim Doživotne. :( čo mam robiť :(