môže otehotnieť ?

Príspevok v téme: môže otehotnieť ?
strapatyjezko

Zdravim, prejdem rovno k veci:
S partnerkou mame pohlavne styki, pravidelne používame prezervatív a ked som na vrchole uspokojenia tak sa urobim mimo nej aj ked mam na sebe gumu. Je tu neake riziko otehotnenia ? Stale sa bojime ze otehotnie. A vzdy po pohlavnom styku kontrolujem, možno som extremista ale napustam prezervativ vodou a sledujem či nepreteka alebo nestrieka no vzdy bol zatial v poriadku. Stále pred menštruaciou sme v strese či je tehotna alebo nie ? Napíšte mi čo si otom mysliťe. Dakujem

mirulienikkk

Nemyslim ze by bol ,,pridrbany\\\", je len opatrny, mylsim ze lepsie ako podobne prispevky co sa tu vyskytuju s tym ze chlap sa odbavii priamo do zeny a ptoom sa bojii po ,,, ked pride k triezvemu rozumu sa obava nechceneho tehotenstva , tu strapaty jezko myslii na to radsejj pred ,,,ako po funuse nariekat a plakat co teraz ,,,ako sa hovori ked sa penis postavi tak sa rozum zastavi, v tomto pripade pre strapateho jezka to neplatii rozmysla aj prii a nie ked uz je neskoro v momente vyvrcholenia je to chlapom jedno a zacnu romyslat az po odbavenii tooto je urcite zodpovednejsi pristuup , len to som chcela povedat ze nie je pridrbany len opatrny a niektoríí chlapi by ste si mali brat priklad ,,,potom by nemuselo byt na svete tolko nechcenych deti, slobodnych mamiciek, detii bez otcov a v niektorych pripadoch nestastne zivoty ,,,,

no jaaaaaaaa

akozeeeeeeeeeeee fakt si pridrbany pouzivate ochranu urobis sa mimo nej a bojite sa ze otehotniete? kolko mas 15?vobec rozmyslas nad tym co pises?????

rew

strapatyjezko> Antikoncepciou by sa to len viac rozbehlo a nasa laska sa môze zmeniť na tužbu po sexe. .. WTF? :) no ale dobre, to je tvoja vec.. k veci: ak mate strach aj napriek kondomu a prerusovanemu styku skuste pridat aj pharmatex.. www.zdravie.sk Vraj 10x ucinnejsi ako konsom, nehormonalny, lubrikuje..

strapatyjezko

no vek neuvadzam ale mam nad 18 :), aka trhlina ? No nad antikoncepciou neuvazujeme lebo ja nevem nemame dosť často pohlavny styk. Antikoncepciou by sa to len viac rozbehlo a nasa laska sa môze zmeniť na tužbu po sexe. Teraz ma obdovie menstruacie ale neako nič neciti zeby sa blizili, a začiname mať obavi, a pritom som vsetko robil ako som uz opisal proste mame strach.

strapatyjezko

no vek neuvadzam ale mam nad 18 :), aka trhlina ? No nad antikoncepciou neuvazujeme lebo ja nevem nemame dosť často pohlavny styk. Antikoncepciou by sa to len viac rozbehlo a nasa laska sa môze zmeniť na tužbu po sexe. Teraz ma obdovie menstruacie ale neako nič neciti zeby sa blizili, a začiname mať obavi, a pritom som vsetko robil ako som uz opisal proste mame strach.