Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maltezsky psik

Príspevok v téme: Maltezsky psik
Majka747

Mame doma šteniatko maltezskeho psika len neviem či existuje iba jeden druh alebo sa tiež delia na kratkosrstých a dlhosrstých. Doteraz čo som videla tak každy nemal tu srsť po zae a ani som si neni ista či boli ostrihany alebo su naozaj dva druhy.
A ešte môžte mi prosím poradiť čo davať jesť a čo nie? Aby som mu stravou nejako neublížila lebo predtým sme mali križenca a ten jedol všetko nebol odkazaný iba na granule a konzervy. Jedol aj skoro všetko ovocie, strašne lubil syry keď som jedla syr vždy som mu musela kusok dať... proste všetko jedol Ďakujem za rady.

Majka747

Takže je to len jeden druh :-) budem ho strihavať :-). Prosim vas tie hnede flaky čo maju maltezske psiky okolo oči od slz ževraj tak čím im to čistíte? Mate nato od veterinara najaku vodičku? Alebo z lekarne?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.