Mám o neho bojovať?

terezka2222

uhlie

on nie je ženatý! a do ničoho ho nenútim, on sa musí rozhodnúť a za ňou chodiť nebudem, aj tak si myslím, že tuší niečo, muž sa inak správa ak má aj inú milenku, ženu a tak

uhlie

Muz moze kludne lubit aj 3-4 zeny naraz. Ak ho mas skutocne rada, tak ho nenut opustat jeho rodinu. Skus dohovorit jeho zene, aby ho nezacala vydierat, ze ak je s tebou, tak od neho odide, alebo ho vyhodi z domu. Manzelky radi vyuzivaju taketo situacie na osobne obohatenie, alebo citove ublizovanie a vydieranie muzov, ktori miluju viac zien a muzi su potom obetami.

terezka2222

je to dospelý muž, má 31 rokov,a stále nevie, čo chce, uteká pred zodpovednosťou, má strach mať rodinu, dieťa, nikdy sa nechce oženiť, - mal zlé skúsenosti ako dieťa, predtým, čo mal vzťahy boli to partnerky od neho staršie, je dosť pesimista a samotár, introvert, málokoho si pripustí k sebe

katka...

Ja som inak tiez strasne namotana teraz, takze ta aj chapem. Srdce vravi jedno, ale rozum druhe. Len ten moj ma len mesacny vztah, ja sa s nim poznam dlhsie. Ale aj tak som sa rozhodla, ze to necham tak a nebudem sa mu montovat do zivota. V takychto pripadoch treba pocuvat rozum a hladat slobodnych chlapov.

ladida

Terezka a on ma kolko rokov?lebo ak je to nejake mlada,tak tam sanca je,ale myslim,ze dospel muz ma veci v hlave zrovnane..

terezka2222

lejla30

nehovorí o nej škaredo, má ju rád, to viem, len mne je to všetko ľúto, veľmi som sa do neho zaľúbila, som namotaná, dosť sa o tom v poslednej dobe rozprávame, trápime sa, obaja vieme, že to bude bolieť, ja ho netlačím do ničoho, ak bude chcieť bude pri mne, a tak sa motáme v začarovanom kruhu,ale ona už tuší, asi stratí nás obe

lejla 30

kocka zlata,t si v tom az po usi..to,ze spolu nespavaju,to hovori kazdy!to je pravidlo c.1:))) presvedcit milenku,ze ta doma je blbe,frigidna,dolieza za nim atd..ja som nakoniec aj zistila,ze manzelka toho mojho bola jednoznacny sef doma,mala ho ako cvicenu opicu,to,ze nechodil domov neriesila,ona a jej syn boli nadherne financne zabezpeceni a verim tomu,ze aj ona mala milenca-zrejme lepsieho ako ja:)))))takze on sa na mna namotal,lebo ja som ho obdivovala a zboznovala,zatial co ta doma mu nedavala patricny obdiv...takze u mna si dobijal sebavedomie..

liv99

obe ste obete v tomto trojuholniku, on je proste len nepodarok. ver mi, nechces dlhodoby vztah s chlapom, ktory podvadza. chlap sa deli na nevernika a toho verneho. tento je nevernik. je to ako tetovanie na cele. podvadza ju, v buducnosti bude podvadzat aj teba. botka. posluchni rozum, radi ti dobre. takyto nie je pre teba dobry.