Čo s tym vlastne mam?

Príspevok v téme: Čo s tym vlastne mam?
Dr Mengele

Mam bolesti v krizovej oblasti.Nemozem sa predklonit, maximalne dam rukami po kolena.
Ked sedim, tak nemozem vystriet nohy pred seba, lebo ma tam cosi strasne boli.

Raz som s tym bol u doktora (na chirurgi). Domieval som sa ze to mam zo zdvihania a to som im aj povedal.
Spravily mi teda RTG a povedal mi ze to mam natiahnute.Tak ma poslali domov vyzbrojeneho s fastumgelom a njakymi cvikmi. (ktore som moc nerobil)

No bolest neprestavala.Niekedy to bolelo malo, mohol som normalne robit.Inokedy zas tak brutalne ze som nemohol poriadne chodit.
Tak som sa dohodol s jednym maserom z rodiny (42 r. praxe) Ten mi ponapraval zopar stavcov, no kostrc sa akosi nedala. Ten ma poslal na RTG kostrce. Tam sa pytali, ze ci som niekedy nespadol.Povedal som, ze je to mozne.Je pravda ze mi to na motorke par krat nevydalo ako by som chcel. :D
Po RTG,k tomu ten co posudzuje RTG snimky napisal nieco v tom zmysle, ze niekedy som tam mal cosi zlomene a teraz to je akoby zle zrastene...

Ja v to nechcem verit ani sa m to nezda:D... nemohlo by to byt nieco ine?

mimy

Petercapo:mne sa stalo to iste ja mam presne to iste trpnutie aj tu gulicku pod okom pri nose..uz asi tyzden...mozes mi povedat ci ta to uz preslo a co ti pomohlo? Dakujem

petercapo

posmykol som sa na lade a spadol som na licnu kost na lavej strane....uz je tomu asi mesiac a spravil sa mi monokel...dnes uz sice monokel nemam ale mam odvtedy strpnutu peru licnu kost lavu stranu nosa a pod okom som si nahmatal nejaku hrcku alebo kosticku co pod druhym okom nemam...neviete mi niekto poradit...ci mi to prejde alebo co...

rew

Dr Mengele> sice ti nepomozem, ale aspon historka na pobavenie: otec mal roky problemy s chrbticou, bolesti.. n-krat mu robili RTG a nic nenasli.. az raz nejakeho genialneho lekara napadlo urobit RTG aj zboku a zistili ze ma uplne posunuty jeden stavec dopredu :) ja by som to mlatila jak zito.. :)