..aj po rokoch

Príspevok v téme: ..aj po rokoch
zufalka305

Som jedným slovom zúfala zúfalka... Ľúbim jedného chlapa už 6rokov... Neviem či je to to správne pomenovanie ale ak existuje láska na "prvý" pohľad tak v mojom prípade to tak bolo...... On je momentalne v zahranici...A ja som na SVK.. Problém je v tom, že stále keď príde domov to na mňa príde .... Stále je to o tom istom, ked ho vidím rozbuší sa mi srdce a roztrasú sa mi kolená ako nejakej poblaznenej pubertiačke... My sme si fantasticky rozumeli, či už naše rozhovory alebo naše doberanie sa..Bolo tam cítiť či už z jeho slov, že ma má rád a že sa mu páčim... Lenže prišiel jeden večer, ktorý zmenil celý nás vzťah.. Prišlo k bozkom, objatiam a hladkaniu (žiaden sex!)samozrejme mali sme vypité... Ked odchadzal rozlúčili sme sa úplne čudne, s pusami na líca, a ešte aby som nezabudla kupil mi baloniky po ktorých som túžila :-).... Neskor ked už bol v UK napísala som mu správu a povedala som mu všetko, všetko čo k nemu citím, nemohla som už dalej čakať inak by som sa skor či neskor zbláznila (áno, áno snažila som sa mu to povedať aj osobne, lenže stále som zdupkala, alebo ked som sa rozbehla za ním smerom domov nedobehla som ho, čistá ironia) ... čiže napísala som mu správu vyznala som mu lásku, a poprosila som ho nech mi neodpisuje pretože mi to neurobi dobre (ja neviem, čo som tym chcela dokazať)...a on neodpisal.. ked prisiel domov jediné čo bolo ked sme sa stretli bolo pozdrav... žiadne sms čo robim a kde som, aky mam den,ako kedysi,žiadne pisanie na nete ked bol v zahraniči, max. blahozelanie k meninam alebo narodeninám a spatné podakovanie...A teraz to prišlo na mna opať, aj ked nie je doma a nemám ho na očiach..Musím dodať, že je hanblivý a velmi, mnohí ho považuju za čudáka...Ospravedlnujem sa že si tu vylievam svoje srdce ale potrebujem poradiť,potrebujem pomoc...Momentalne neviem zaspať a pozerám na naše fotky a plačem... Neviem čo mám robiť ako dalej...Ale viem, že to takto dalej nepojde....

Lia86

Ja si tiez myslim, ze by si sa mala s nim porozpravat, bo takto nevies, co vlastne on citi, sama si napisala, ze je velmi hanblivy, co ked aj on sa tak trapi ako ty? Ak nie, tak mozno to lahsie prekonas a najdes si niekoho ineho... A mozno on nie je clovek, ktory by sa odvazil urobit prvy krok, ked ti na nom ozaj tak zalezi, tak mu to daj najavo, jednoducho ho zbal, ved zenske zbrane su silne:))) Drzim paste