Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

15rocna a Silvester

nikushkka

Viem že je po silvestri ale napíšem svoj názor: Ja keď som mala 14 bola som s kamarátmi von a vrátila som sa o druhej a bez problémov. Až sa čudujem že vy rozmýšľate či dcéru pustiť do 11tej

soffa

u nas to bolo vyriesene tak.od 16 tich chata,samozrejme vtedy mobily az take dostupne pre normalnych ludi neboli,ale na druhej strane ani tie svinstva ako teraz,drogy,kradeze,uchyly,.nasi vzdy dopredu 2 tyzdne vedeli kde idem,s kym idem a museli mi doverovat.a to som si uz ako 16 rocna vedela vazit,lebo stacilo raz sklamat otca a vzivote uz by som nikam nesla.co sa tyka vychadzok-neobmedzene s tym aby som nesla sama.ak kamosli sli o 3 rano domou sla som aj ja...to som musela slubit,ze nikam sama..ale vzdy oco zaspal az vtedy ak pocul v zamke kluc...jednoducho dovera,a nesklamat.

Aja02

Ja mám napr. 16 a silvestrujem z rodičmi doma. :) Doteraz som nebola na diskotéke, pretože ma to neláka, ale rodičia by ma tam pustili, ak by som chcela. Ak si myslíte, že vyriešite niečo tým, že budete svoje deti zamkýnať a zakazovať im chodiť von, tak sa veľmi mýlite. Ako sa hovorí: ,,Zakázané ovocie chutí najlepšie." Ako to tu už niekto napísal, človek sa učí na vlastných chybách a nemyslím si, že zakazovanie a izolovanie od kamarátov (spoločnosti)nejako človeku pomôže....

george303

Nieje to ani tak o vychove ako o partii ... Ja som bol slusne vychovavany ale aj napriek tomu som od 15 rokov vystrajal a pil alkohol dneska som uz vystrajat prestal ale to pitie mi zostalo :D Ale kazdopadne dieta treba pustat von musi si zaziz aby sa poucila ...

mate59

bibi123 všetko závisí od výchovy.Ak si chce dcéra vyhodiť z kopýtka,tak to spraví kedykoľvek.Ak Ľubka vie, akú má dcéru, nemusí sa báť, že niečo vyvedie.Ja keď som mal 15, rodičia ma pustili,vždy sme sa v poriadku vrátili a v 18 mi dal otec auto,vedel že si nedám alkohol.Je to len o dôvere v svoje dieťa.

bibi123

Lubka100-ja som na silvestra v 15tich robila s frajerom take veci...:O))) ja by som dceru nepustila ani do 8mej:O))) Pomalicky si budem zakladat rodinku a ak budem mat dcerku, budem ju doma do 30tky zamykat, lebo vonku je to medzi mladymi uz strasne zvratene...

asdj

Podla mna ju tiez kludne mozes pustit, aj trochu dlhsie, ked je Silvester :) Sice mna mama nikde nepustala ani ked som bola starsia. Pamatam si, ze ked som mala 18 tak mi okolo 21.00 az 22.00 niekolkokrat vyvolavala, ze kedy uz pridem. To som vtedy raz bola von so spoluziakmi, inak som nikde nechodila. Ani na dozvuky po stuzkovej ma nechcela velmi pustit. Dost mi to liezlo na nervy, ale moja mama je uz extrem, tak tym sa neriad :)

dobra vila

Lubka, suhlasim s kafikom, ty si za nu zodpovedna a nie za ostatnych. Rob podla seba, navyse je to prirodzene ze sa o svoje dieta bojis a mas on strach. Takisto nezabudaj na fakt, ze je Silvester, ulice budu plne nezodpovednych a opitych ludi!
Pre toto by som ju ja do polnoci, asi ani do 11-tej isto nepustila, nech svetlice pozera z okien domova...
Ja by som sa ju bala pustit tak ci tak, ci by prisla o 22tej a ci o polnoci... Ma predsalen 15. Cas na travenie mimo domova bude mat hojne.
Vies, poviem ti, ze ja deti este nemam, a asi by som si ich strazila ako oko v hlave. Na 15 rocne pozeram este ako na dietky. Do 16-tky by sa mi asi ani z domu nesmeli hnut, vidim to tak :).
Ale takisto nie som zastancom toho, aby dieta neslo, ked chce. Pusti ju, ale ako vravim, nezabudaj, nie je bezny piatok ci sobota, ale silvester, vonku plno ludi roznej vekovej kategorie, vela petard a pijatiky. Skvelo si oponujem, lebo ked tak rozmyslam, svoje 15 rocne by som si asi nakoniec nepustila :D. Cert nikdy nespi, najma v takuto noc.
A ked sa tak nad tym zamyslim, ze mna rodicia v 18tke doslova museli vykopnut niekam von... dufam, ze moje dieta tuto nechut tulania sa vo vecernych hodinach a pub-ovanie zdedi po mne :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.