Asi sa zabijem....

Príspevok v téme: Asi sa zabijem....
MIMI5555

Uz ma fakt tento moj zivot nebavi.Zdoverim sa vam a chcela by som pocut vas nazor ako sa mozem z toho dostat zacat normalne zit.Takze v 16tich som si nasla frajera podotykam mala som 55kg,bola som pekna dlhe vlasy blondina jasne jeho kamosi a cela partia tocili len o sexe o party alkohole filmoch atd.Bola som nej vlastne rok co som s nim chodila medzi tym som ho dost vela krat podviedla a uz ma nechal.Ja som si dako namyslala ze som skareda tak soimn zacala navstevovat jednu zensku posilovnu a sa mi podarilo schudnut na 45kg v skole som mala uspech bola som druhacka na strednej skole kazdy sa po mne pokukaval ako dobre vyzeram a tak.Mala som velke sebavedomie postupne som chudla a prestala som jest mala som raz aj 40kg skoro anorexia na moju vysku 160 vyzerala so bajecne mala vela kamaratou sestra ktora ma neznasa ma mala celkom rada.No a teraz co sa mi stalo vlastne mozem si za to sama som sa bola na pokeci a pise na sklo ze pomozem studentke tak som sa s nim spojila stretli sme sa vedela som ze ide o sex zapolatil mi pokecali sme zapacilo sa mi to takto som to robila dost dlhu dobu zacala som si s jednym pisat a ankoniec ma volal do ba ze si tam dobre zarobim tak som isla bola som tam 4 dni vtedy som absolutne nic nejedla jedna baba ma nutila jest ja som povedala ze ak toto bude robit odchadzam tak prestala potom som isla domou o mesiac na to som zas tam isla na vikend pootom domou potom aj tu som to obcas doma robila ze som sa s niekym za peniaze stretla a asi pol roka lenze potom som to zacala zahanat jedlom zacala som priberat mala som 54 a v leete dokonca 60 no to je nic.V septembri som mala 65 a dneska mam 70 ako uz nepriberam chvalabohu lebo vzdy ked som si na toi pomyslela ma chytila zachvat pazravosti.za rok som pribrala 20kil vysledok vsetky peniaze v cudu lakama to znova lenze taka tucibomba si uz nic nezarobi a chcem stzrasne schudnut zapadnut do dakej partie najst si kamaratou a zacat normalne zit:(inac chodim aj do skoly ale tam kamosky nemam lebo sa mi vsetci vysmievaju aka som tlsta a vsetci chcu sa len s krasnymi dobre vyzerajucimi kamaratit.Dakujem ak si toto precitatte a pomozete mi

bella12

Otázka nie je, či každý pozerá len na vonkajšok, ale či je to správne. Naozaj stojíš o takéto kamarátstvo? Ktoré bude trvať, len kým budeš in? Netúžiš po niečom viac - po priateľstve, na ktoré by si sa mohla spoľahnúť v čase i nečase? Po priateľoch, ktorí Ťa budú mať radi či budeš namaľovaná alebo nie, či budeš bohatá alebo chudobná, či budeš mať 50 alebo 80 kg? Takýchto priateľov však medzi tými "nóbl" nenájdeš, obráť svoju pozornosť inam a začni si radšej všímať tých, ktorí sú na okraji ich záujmu. V radoch týchto "outsiderov" stretneš skutočných priateľov.

Životné šťastie nie je o kráse, bohatstve, peniazoch, sláve - aj keď sa nás o tom hlavne médiá snažia na každom kroku presvedčiť. Človeka môže urobiť šťastným iba jedno - milovať a byť milovaný. Hľadaj skutočné a úprimné vzťahy. Človeka nerobí človekom to, aký je bohatý, čo má oblečené alebo v akom aute sa vozí, ale to, aký je vnútri. Či sa vie vcítiť do situácie iných, či vie byť láskavý a súcitný, či vie podať pomocnú ruku, či vie byť skutočným priateľom. To je skutočná krása, ktorá sa však teraz nenosí. Nechci zostať iba na povrchu ako tí, medzi ktorých sa chceš dostať. Zdá sa, že majú všetko, ale vnútri cítia prázdnotu ...

Peniaze kazia charakter - a len silní jedinci dokážu napriek bohatstvu zostať ozajstnými ľuďmi. Radšej buď chudobnejšia, ako by si kvôli peniazom mala opäť zaprieť samu seba. Začni si budovať svoju hrdosť, Tvoju lásku a pozornosť si predsa aj tak nikto nemôže kúpiť. Veľmi Ti prajem, aby si mala odvahu vykročiť na túto neľahkú, ale k šťastiu vedúcu životnú cestu.

MIMI5555

Dakujem pekne si to napisala,mas pravdu enze dnes je vnuro cloveka take kazdy pozera len na vonkajsi vyzor a chce sa kamaratit s tymi najkrajsimi takych ja mam spoluziakou su to modelky zbohatlici vysmikovani vyobliekany v najmodnejsich handrach ja som oproti nim zviera vysmievaju sa mi fotia ma urazaju na socialnej sieti asi re toto chcem schudnut a najst si priatelou nie povrchnych ale aspon niakych aby som vyzerala ako clovek s dvadsat kg nadvahou nikto nevyzera pritazlivo ako si mam s tymto pomoct?ked jedlo sa stalo mojou drogou?a stary kamosi si ma pamataju len ako chudu nikto mi nechce verit ze som to ja ked ukazem fotku

bella12

Mimi,

buď rada, že máš pred tými stretnutiami strach, veď si nimi ubližuješ, aj keď si to možno ani neuvedomuješ. Naozaj je dôvodom tých stretnutí len nuda? Nájdi si iné, zmysluplnejšie využitie času, nájdi si koníček, ktorému by si sa venovala a ktorý by Ťa napĺňal.

Stále si však myslím, že problém je o Tvojej zranenej ženskej duši. Vráť sa na začiatok všetkých problémov. Priateľ Ťa nenechal kvôli tomu, že si bola škaredá, ako si si myslela, ale kvôli niečomu podstatnejšiemu - predpokladám, že sa dozvedel, že si ho podvádzala. Následne na to si sa zamerala na svoj zovňajšok, na to ako vyzeráš namiesto toho, aby si sa zamyslela nad svojím správaním. Nepociťovala si vinu, výčitky svedomia, že si ho podviedla? Človek často potláča v sebe tieto nepríjemné a bolestivé pocity, a keď si s nimi nevie rady, namiesto toho, aby im čelil a priznal si chybu, akoby ich presmeroval do inej oblasti svojho života, ktorú sa potom snaží mať pod kontrolou. Tvojím ventilom sa tak stalo chudnutie a jedenie, anorexia a prejedanie sa.

Mimi, máš problém, ktorý nie je o váhe, jedení, či o nude. Priznaj si, že si urobila veľa chýb, že si sama zasadzovala rany vlastnej dôstojnosti a sebaúcte, keď si sa zredukovala len na sexuálny objekt pre mužov. Ty si predsa viac ako len telo! Každá žena má v sebe zabudovanú túžbu byť peknou a príťažlivou. To je dobre, nesmie však zabúdať, že jej krása nespočíva len vo výzore, ale hlavne vyviera z jej vnútra. Ty si ten vnútrajšok potlačila a preto teraz trpíš.

Takže, čo Ti môžeš poradiť je toto: priznaj si svoje chyby, odpusť si a začni odznova. K starému spôsobu života sa nevracaj, nemysli na veci, ktoré Ťa pokúšajú, namiesto toho si vyplň voľný čas nejakou zmysluplnou činnosťou. Začni sa mať rada a vážiť si samu seba. Buď ženou, ktorú nemôže mať len tak hocikto a o ktorú sa oplatí bojovať.

MIMI5555

cELKOVO jka neviem nemam co robit nuda a tajk chodim do obchodou pozerat potom chcem tie veci a z toho asi sa chcem aj stretnut ale vzdy sa neskutocne bojjim a este to sprevadza milin kg jedla aby som zahnala srach a pretotot sa chcem zabit moj zivot sprevadza velmi jedlo je to moj kamarat nic nevidim len to som zufala nikohio nemmam kamaratou som sama a tomyslim vazne

bella12

Mimi, mám dve otázky:

- čo Ťa na tom stretávaní láka, prečo by si chcela ďalej viesť taký život

- a prečo Ťa život nebaví, prečo by si sa chcela zabiť?

jezvit

ahoj vobec sa netrap s vahou ak si mala pevnu volu tak ju znovu najdeš a schudneš ja som stratil lasku ktoru som uprimne Miloval darček podstromček som ženati mam dve deti chcel som sa hodit do rieki ale otebe ak budeš mat kamaratou tak ta budu mat radi aj taku aka si natrap sa HORE HLAVU A DOPREDU

animka

neostava mi ine ako suhlasit s Adamom a Bellou..tvoj problem nie je v prejedani , to je len nasledok.Znevazujes samu seba a v hlbke duse to vies...ked ti nepomohla jedna liecebna skus inu , potrebujes najst nejaky zmysel zivota, nieco co ta bude tesit a motivovat,nieco ine ako sex za peniaze.

sasskia

Boze moj zenske. Vkrocila som na portal Zdravia a v poslednych temach nevidim nic ine, iba temy s problematikou bulimie, anorexie, ake ste tucne, skarede....to uz nemate ani kusok sebavedomia a ste take zufale???Vsak sa spamatajte! Budte rady, ze ste zdrave/aspon zatial/, zijete...ten vas vyzor vam tak prekaza? Videli, alebo citali ste , zeby nejaky chlap pisal a zakladal taketo temy? Ich netrapi, ako vyzeraju, ci maju o par kil viac,menej, aki su. Preco to vadi vam? Ved sa preberte. Myslite si, ze kazdemu chlapovi sa paci vychrtlini? Nie.Ved to je super, ze kazda z nas je ina. Majte rozum a uzivajte si zivot. Vzdy je krajsia baba, ktora aj ked ma par kil navyse, ale je plna chuti do zivota, vyzaruje z nej radost, dobra nalada, ako baba, ktora ma 40kg aj s topankami, je nevrla, nervozna, kost a koza a vyzera nezdravo....taka malokoho ocari.

MIMI5555

jA asi ani nikdy dakeho manzela nebudem mat a moja mama vie co som robila dokonca aj v skole vedeli leo som sa tym chvalila a stale to povazujem za normalne mne sibe pomoc co mam robit ani liecenie na psychiatrickej klinike mi nepomohlo

AdamKrt

MIMI5555: predstav si, ze si raz najdes muza svojich snov, usadis sa a budes mat deti. Tvoja rodina sa dozvie o tom co robis a dojde im z toho zle, ze Ta nebudu chciet ani vidiet...

Dozvediet sa toto muz o svojej partnerke, priatelke, manzelke.... tak asi dostane mrtvicu.