Asi sa zabijem....

Príspevok v téme: Asi sa zabijem....
MIMI5555

Uz ma fakt tento moj zivot nebavi.Zdoverim sa vam a chcela by som pocut vas nazor ako sa mozem z toho dostat zacat normalne zit.Takze v 16tich som si nasla frajera podotykam mala som 55kg,bola som pekna dlhe vlasy blondina jasne jeho kamosi a cela partia tocili len o sexe o party alkohole filmoch atd.Bola som nej vlastne rok co som s nim chodila medzi tym som ho dost vela krat podviedla a uz ma nechal.Ja som si dako namyslala ze som skareda tak soimn zacala navstevovat jednu zensku posilovnu a sa mi podarilo schudnut na 45kg v skole som mala uspech bola som druhacka na strednej skole kazdy sa po mne pokukaval ako dobre vyzeram a tak.Mala som velke sebavedomie postupne som chudla a prestala som jest mala som raz aj 40kg skoro anorexia na moju vysku 160 vyzerala so bajecne mala vela kamaratou sestra ktora ma neznasa ma mala celkom rada.No a teraz co sa mi stalo vlastne mozem si za to sama som sa bola na pokeci a pise na sklo ze pomozem studentke tak som sa s nim spojila stretli sme sa vedela som ze ide o sex zapolatil mi pokecali sme zapacilo sa mi to takto som to robila dost dlhu dobu zacala som si s jednym pisat a ankoniec ma volal do ba ze si tam dobre zarobim tak som isla bola som tam 4 dni vtedy som absolutne nic nejedla jedna baba ma nutila jest ja som povedala ze ak toto bude robit odchadzam tak prestala potom som isla domou o mesiac na to som zas tam isla na vikend pootom domou potom aj tu som to obcas doma robila ze som sa s niekym za peniaze stretla a asi pol roka lenze potom som to zacala zahanat jedlom zacala som priberat mala som 54 a v leete dokonca 60 no to je nic.V septembri som mala 65 a dneska mam 70 ako uz nepriberam chvalabohu lebo vzdy ked som si na toi pomyslela ma chytila zachvat pazravosti.za rok som pribrala 20kil vysledok vsetky peniaze v cudu lakama to znova lenze taka tucibomba si uz nic nezarobi a chcem stzrasne schudnut zapadnut do dakej partie najst si kamaratou a zacat normalne zit:(inac chodim aj do skoly ale tam kamosky nemam lebo sa mi vsetci vysmievaju aka som tlsta a vsetci chcu sa len s krasnymi dobre vyzerajucimi kamaratit.Dakujem ak si toto precitatte a pomozete mi

MIMI5555

Kebyze je to take jednoduche,mna to stale laka teraz si kupovat oblecenie malovat sa atd..som vedela presne ze bude aj nazor ze som nenormalna ako z marsu a tooto sa nerobi a ze by som sa na tvojom mieste zabila alebo nazor stalo sa to treba ist dalej,ale ja nemam motivaciu sa menit uz ani kvoli sebe celkom mi to vyhovuje az na ten obrovsky strach aky zazivam ked sa planujem s niekym stretnut

lost

MIMI5555,
A co tak spravit jednu hrubu ciaru za zivotom
__________________________________
a jednoducho zacat od zaciatku?

bella12

Mimi,

myslím si, že podstata Tvojho problému nie je v tom, že si začala priberať - to je len následok. Zamysli sa, prečo si vlastne začala toľko jesť. Žeby ti len zrazu začalo viac chutiť? Nie, má to hlbšiu príčinu. Máš odvahu sa jej pozrieť rovno do očí?

Jedenie, priberanie - to všetko je podvedomý útek. Pred čím alebo pred kým? Určite tušíš. Utekáš pred sebou, pred tým, čo Ti hovorí Tvoje srdce a Ty to nechceš počúvať. Je toto spôsob života, ktorý chceš aj naďalej viesť? Túžiš po láske, ale je spôsob, ktorý si zvolila správny? Pociťovať chvíľkovú blízkosť mužov, ktorým sa páčiš, odovzdať sa im telom, a to ešte za peniaze? Zastav sa na chvíľu a odváž sa počúvať, ako Tvoje ženské srdce plače. Čo si s ním spravila? Veď chcelo, aby si bola milovaná, obdivovaná, hľadaná, ale niekým, kto za to naozaj stojí. Namiesto toho si sa stala ľahkou korisťou. Môžeš to v sebe potláčať, ale raz to neunesieš. Ubližuješ si a odnáša si to Tvoja ženská sebaúcta ...

Verím, že nechceš sa takto ponúkať celý život. Že plánuješ sa raz vydať, mať deti, byť šťastná s jediným mužom, ktorému sa odovzdáš telom i dušou. Pripravuješ sa na toto poslanie dobre? Nebudeš sa raz pred ním a svojimi deťmi hanbiť?

Máš čas to všetko zmeniť, napraviť. Zanechaj tie stretnutia, odpusť si, že si sa takto ponižovala a začaj si budovať vedomie o svojej hodnote ženy. A neboj sa, toho pravého raz stretneš, musíš sa však naučiť trpezlivosti. Na pravú lásku sa oplatí čakať rovnako, ako sa oplatí aj o Teba bojovať. Tvoju lásku si predsa aj tak nemôže nijaký muž kúpiť.

AdamKrt

Neni problem, ze mas 70kg, ale - aky si clovek... To by Ta malo trapit, nad tym sa zamyslaj, ako to zmenit k lepsiemu.

jajka001_

zabit sa vie kazdy. uz si sem pisala vsak...prestan sa lutovat a zacni na sebe makat, zmen svoj zivot, zmen aj svoje priority - chces byt chuda len aby si bola oblubena? uč sa, vzdelavaj, sportuj, venuj sa sebe a na povrchnych ludi sa neviaž.