Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ľudové liečiteľstvo

katybs

Dobri vecer!chcela by som radu mam problemy s chronickym zapalom mocoveho mechura nic mi nepomaha rozmyslala som ci by mi nezabral Cistec!poradte mi a mavam s tochto aj zapali maternice som zufala poradte mi nieco!!! DAKUJEM

silvias

Aj ja som bola u mnohých liečiteľoch
aj na akupunktúru som chodila a teraz v pondelok idem tiež som objednaná u jedného liečiteľa,ktorý lieči bylinkami no tak uvidím a dám potom informácie ďalej!!!!Podľa mňa je to individuálne každý človek je iný a na každého inak všetko pôsobííí!

eja

tiez som navstivila liecitela, pretoze klasicka medicina zlyhala. zazraky sa sice neudiali, ale urcite zlepsenie nastalo. bola som u pana dedika v Tren. Tepliciach. vyzera celkom seriozne a je aj medialne znamy. hladala som na neho kontakt, no nenasla som ho. no pred casom som citala prave v tomto fore, ze niekto ponukal jeho cislo. polistuj.

lujza

Eli vopred ďakujem,Pepi knihu mám, aj som sa ňou chvíľu riadila,ale veľké zmeny sa neudiali.Uvažovala som o liečiteľovi,preto píšem,ale neviem kde by som našla nejakého seriozneho....

pepi

pozor na podvodnikov.precitaj si knihu ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE tam si najdes byliny a postup ako sa liecit pri danej chorobe.skusit mozes aj liecitelov

eli

ved prave-to je ten problem! nejaky cas som bola u sestry v prahe, tam bol super pan Ching a odkedy som v SR, neviem ziadneho najst :(, ale nevzdavam to, hladam. ak sa zadari, ozvem sa...

lujza

Kde na Slovensku takýto pôsobí? Hľadám,lebo klasická madicína zlýhala.Ale sa aj trochu obávam,preto sa pýtam na názory,ale aj skúsenosti.Myslím,že stratiť už nemám čo

eli

ja osobne verim len cinskym, prip. japonskym liecitelom. oni v tom maju x-rocnu tradiciu a vedia, co robia. k inemu by sim asi nesla...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ľudové liečiteľstvo - Fórum - ZDRAVIE.sk