Dermacol 24.hod alebo maybelline affinitone ??

Ve

Ja vám baby jednoznačne odporúčam Dermacol 24hodinový

vyskúšala som ho prvýkrát, ale nechytí sa naň ani Max Factor či iné značky :-)

muse_placebo

ja mam zmiesanu plet a affinitone mi vobec nevyhovuje, ked sa mi v priebehu dna zacne lesknu t celo tak ked pridem domov mam tam z neho take flaky ale sku s maybelline 24superstay:D:D

smejaaa

dermacol 24h dlhšie vydrží len nie každému sadne odtien ako napr. mne ...maybelline affinitone je skôr na suchú pokožku, ale zasa má lepšie odtiene ... ja potrebujem tiež niečo ako maybelline affinitone 03 light sandbeige, ale na mastnú pleť

denisaKE

ak máš dosť mastnú pleť, tak ten pure activ nemusí byť zlý...len ak pleť moc odmasťuješ, tak ona sa bráni ďaľším mastením, v zime skús aj iný krém-jemný, ale predsa len "hutnejší". Ten fixátor, podkladová báza je super vec, budeš sa aj menej lesknúť. Mne s tým make up vydrží aj "náročné akcie" ;) Ináč jeden dermacol si aj kamarátka chváli, vraj je vodeodolný a neotiera sa.

saw

dermacol mám 1 odtien a má ružový nádych - celkovo tie odtiene nič moc afinitone lepšie ale nesadol mi asi mi upchával póry menej kryl, ale dalo sa. teraz používam odtien 1 dermacol kaviar super nie je doružova. používala som aj dermablend odtien 15 opal ten najsvetlejší bol super. Teraz mám oba od dermacolu a aj 24 h aj kaviar ale koli farbe používam ten s kaviarom.