Kozmetika e.l.f.

Príspevok v téme: Kozmetika e.l.f.
jackee

Našla som na internete jednu stránku: elfkozmetika.sk, nemá s tým niekto skúsenosti. Videla som na jednom blogu, že majú super laky na nechty, ale viac by zaujímali očné tiene. Majú tam paletu 100kusov za 17€. Nezdá sa mi to veľa. Neviete či tiene držia na očiach, sú kvalitné?....A ešte akú majú ostatnú kozmetiku, lesky, rúže, púdre, make-up, podklady?

Nephilim

Ja som si dnes objednala podkladovú bázu, púder a tú tyčinku na akné, no som zvedavá čo to bude, ked to príde, lebo kozmetiku a šmynky si kupujem skôr v obchdoch:-)

nikyju

no už ju používam aj ja a zatial som moc moc spokojna a čo bolo skvele tiene mi vydržali cely deň čo bolo super

jackee

Ivuushka - a mala si odtiaľ aj tie tiene, alebo to si si dala inú značku, ak sa môžem spýtať akú?
Ktorý podklad to bol, lebo tam majú aj za 4€ aj za 1.73€ a ešte nejaký fixatér

Ivuushka

ja som sa už dlho rozhodovala či si mám objednať podklad pod očné tiene .. objednla za tkú cenu prečo nje .. je naozaj kvalitná a tieňe mi vidržali 12hod. neuveritelne takže byŤ tebou neváham a objednám

jackee

veve-nails.blogspot.com

Tu som sa o tej značke dozvedela. Rozmýšľam, že to asi budem musieť risknúť, predsa len tá značka na Slovensku nie je veľmi známa.

Naozaj tu nikto nemá skúsenosť?