Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Len o tom rozpráva alebo po tom naozaj túži ?

bublinka123

Ja som nad tým tiež už uvažovala, ale keďže sa chlapi zvyknú takýchto tém zlaknúť, tak som to nejak nerozoberala. On sám mi povedal, že na to ešte nie je pripravený.. na deti a tak, ale zároveň o tom pravidelne diskutujeme a vždy to nadhodí on. Pravdu povediac ma to moc potešilo :) Len som chcela vedieť váš názor, že či to je len tak, alebo či za tým niečo je, kedže o tom rozprava dosť často :)

silviklh

reagujes,akoby som napisaladaco zle,mne sa to paci,ale co viem,tak skor zeny sa do toho viac hrnu,ako muzi,aj ked tiez MILUJU

AdamKrt

Mozno ano. Tiez som priatelke hovoril o detoch a aj jasne povedal, ze ich chcem. Ona si ma doberala, ze nechcem. Povedal som, ze snad najlepsie viem, co chcem...

Takze je mozne, ze je pripraveny usadit sa a mat rodinu. Je to take zvlastne, ak po tom tuzi chlap ?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.