nie na dlhy vztah..

Príspevok v téme: nie na dlhy vztah..
Brenda

velmi tuzim po normalnom harmonickom a stalom vztahu zalozenom na dovere...a zistujem alebo som aj uz zistila ze na svete uz je velmi malo ludi co chcu to iste...aspon co ja poznam ludi lepsie povedane chalanou ktori nechcu lasku ale chcu sex..aj ti co vyzeraju ze chcu lasku ju v skutocnosti nechcu...a ja skoro vzdy na takych natrafim..napr aaj dobi kamarati...a potom ma to velmi stve..a najmä mrzi...neviem co mam uz robit...aby som sa takym ludom vyhla..trapi ma to..:(

Michal_PU

No práve väčšina dievčat ktoré poznám má záujem o rebelov a podobných drsňákov a potom mi píšu, že su nahnevané a už nevládzu pokračovať vo vzťahu... Ale asi ten boj vo vzťahu ich ťahá ďalej a nechcú mať nudu :)

goccia

su aj baby, ktore stoja len o slusnych chalanov, ja by som s inym ani nechodila, musi prejst mojim detektorom charakteru a ten je dost prisny, takze prejdu len slusnaci :))

SnowyOwl

ja som sa raz zoznamila s takým jedným slušákom,strašne ma priťahoval.nosieval klasické poltopánky,nie tenisky,kožený kabát...proste elegán.ja som zas jeho úplný opak,obliekam sa najradšej šporovo,žiadne štekle,ani blúzky či šaty...to fakt iba príležitostne.nefajčil,nepil,nechodieval sa blázniť na disky-proste dobrý chlapec.ja mám zas v povahe vyvádzať(i keď na prvý pohľad tak nevyzerám a ešte k tomu som aj introvert:D),z času na čas sa chodievam baviť na koncerty,diskotéky atď. a nemôžem o sebe povedať,že mám odpor k alkoholu(ale nemyslite si,že som alkáčka:D),občas to chce proste reset.no aj ja sa musím tak vyjadriť,že s tým chlapcom by to zrejme nefungovalo,lebo bol príliš dobrý pre mňa,ale inak má v sebe niečo,čo ma ešte stále láka...niekedy ho náhodne stretnem na ulici a doslova ma to vie doraziť:D

animka

michal mas pravdu ... dobraci neletia...,neviem to nejak vyjadrit ale sama potrebujem citi z toho druheho trochu rebelie...nemyslim ze sa mi paci ked niekto lame na ulici lavicky alebo v jednom kuse odflusava na chodnik ci rozbija mhd zastavky...nieco take proste co ho odlisuje a robi zaujimavejsim a co zarucuje ze pri nom bude vzdy sranda a ze nebude suchar :)

Michal_PU

V tomto sa aj ja čiastočne vidím...
S dievčatami komunikujem normálne, no aj tak som už 6 rokov bez vzťahu...
Problém je v tom, že aj keď sa o nejaké zaujímam, skoro vždy som odmietnutý pre to aký som... Som rozumný, pozorný, slušný, nefajčiar, alkohol nepijem. Niekto si možno povie, prečo by ma nechceli? Vždy dostanem odpoveď typu: "Si pre mňa moc dobrý a len by som Ťa skazila.", alebo "Si na môj vkus moc slušný a pozorný a chýba mi v tebe tá rebélia mladých ľudí.", "Si síce milý, ale chýba mi u Teba pocit rešpektu a moci z pohľadu iných ľudí.".
Na začiatku im to správanie síce lichotí (z môjho pohľadu na ne), no časom im k tomu ako keby niečo chýba... Asi je to pre nich moc stereotypné a občas by chceli nejaký prievan vo vzťahu.
Takže u mňa je to skoro vždy len o tom, že som až moc dobrý a chýba mi trochu tej rebélie a výboja mladých ľudí v mojom veku... No ale to som ja a nedokážem robiť niečo ako iný a mne je to proti srsti...
Takže nie vždy sú tu spomínané problémy len o tom, že je niekto dobrý ale nie moc komunikatívny, ale aj o tom, že treba byť občas ten zlý. A asi tá rebélia, rešpekt a drsný charakter dievčatá a ženy viac priťahuje, keďže je v spoločnosti ľudí viac viditeľný - dobráci sú nenápadný a viac vzadu...
To by sa dalo prirovnať ako na ulici Fábia a Golf GTI (ten čo má cca 500HP) - samo o sebe sú to podobné autá, no Golf je svojim výkonom, drsným vzhľadom a zvukom pre pohľad ľudí veľmi príťažlivý a každý sa pozrie.

denisaKE

alchemist: tu je tazko radit...ak ste si nesadli...ale je super, ze to skusas.
starypaprika: aj s introvertnostou sa da neico robit...a mozno, ked sa naozaj zamilujes, tak odide sama ;)

alchemist

hmm ja som stretol, asi tak 10 dievcat, ktore, som pozval na lacy, do kina atak, ale ani jednu som nezaujal natolko aby z toho bolo nieco viac