Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stratila som hlas..

Príspevok v téme: stratila som hlas..
chorucka3

Ahojte od pondelku som chora mala som len nadchu,kasel a sem tam zvysenu teplotu.Uz vcera som mala taky zvlastny hlas ako by som ho pomaly stracala a dnes ked som sa zobudila som ho stratila uplne.Nevyslovim ani jedno jedine slovko.Prosim dajte nejaky rady co robit aby som mala znovu hlas.Ja viem ze to nepojde z hodiny na hodinu ani zo dna na den.Ale ak mate skusenosti z nejakymi dobrymi cajmi alebo s cim kolvek prosim poradte.Potrebujem sa z toho cim skvor dostat.Budem velmi vdacna za kazdu radu

chorucka3

Dakujem vam velmi pekne za rady.Uz som aj maminu vyslala do lekarne a doniesla mi ten Kalciovy sirup a lekarnicka este poradila aby som kloktala slanu vodu.Dufam ze mi to cim skvor prejde lebo je to hrozny pocit ked nemozem povedat ani slovo :(

zusska

suhlasim,kalciovy sirup je jednotka!ten stary dobri v ruzovozelenej krabicke:) od detstva mavam laryngitidy,hlas stratim aj 3x rocne a silvestrovska party to isti:))a ten sirup konkretne ja milujem-chut detstva:D nie fakt,pomoze ti,tak isto horuci caj s medom

Ivka 1

Kalciovy sirup na to celkom dobre zabera, plus kloktanie hrdla odvarom so salvie, cmulanie pastiliek Stop Angin, Tantum Verde a na podporu imunity uzivat Echinaceove kvapky a vitamin C. Z prirodnych produktov: striekat do hrdla kazdu hodinu spray aloe s propolisom a vytazkom liecivych bylin.

koalka

posledné 2 roky sa mi stalo presne to isté, že som prišla úplne o hlas. Išla som k svojej obvodnej a tá mi pokaždé dala kalciové injekcie ale mala som ich piť alebo kalciový sirup, je dosť hnusný ale pomáha a dostať ho aj bez predpisu :) take 2-3 dni a bola som OK.

macka26

najlepsie su calciove injekcie priamo do zily... ale ked nemas moznost aby ti ich niekto pichal, tak su dobre aj ked ich pijes.. aspon 5dni... z domacich receptov na hlas je dobre zltok zmiesat s krystalovym cukrom a hmotu zjes.. pozor, neuvarene !

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stratila som hlas.. - Fórum - ZDRAVIE.sk