Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

katastrofa :(

Príspevok v téme: katastrofa :(
nikool :(

ahojte...mala som s priatelom pohl. styk...u mna to bolo po prvy krat u neho nie...ale bola to uplna katastrofa...boli sme v izbe, bozkavali sme sa, zacal ma zobliekat ja jeho...aa prislo to...lenze hrozne to bolelo ...aa neprestavalo to...prve do mna nemohol vojst...potom sa mu to podarilo ale velmi to bolelo...skusali sme to viackrat aale nic...potom mi navrhol aby som vyskusala si nanho sadnut ze si urcim ake tempo chcem aa ked to bude boliet tak prestanem...lenze aj tak to neslo...tak sme prestali lebo to bolelo... panensku blanu mi pretrhol lebo bola krv ale aj tak to potom bolelo..tak sme to ani nedokoncili...a velmi ma to mrzi lebo som to dokaslala ja..aa neviem kde som urobila chybu..

mary-anne

presne ako bolo nižšie napísané, ty si nikde chybu neurobila. skoro každá žena má nepríjemný zážitok z prvého milovania ..

a ver mi, že aj druhý krát to bude ešte bolieť a možno aj tretí .. ono to potrebuje čas, kým sa "do toho dostaneš" :)

macka26

zlaticko.. ziaden prvy sex nie je prijemny.. pre zenu urcite nie.. a kto ti povedal opak, tak klame...
teda aspon podla mojich skusenosti :D

nabuduce si date peknu dlhu predohru aby si bola dostatocne vlhka, alebo pouzite trosku lubrikantu a pojde to lahsie.. treba sa uvolnit, nemysliet na bolest... a bude to dobre.. nic si nepokazila a tvoj partner to urcite pochopi...

silviklh

ahoj,nikde si neurobila chybu,skor to bude tym,ze ta to bolelo,ze si nebola dostatocne uvolnena,vo vnutri si sa bala a tak,bude to len tym.na prvy krat to nikdy nieje ono,ani do mna nevosiel na orvykrat,tiez to bolelo,proste som sa bala a tak svaly boli stiahnute,treba dlhsie predohru..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

katastrofa :( - Fórum - ZDRAVIE.sk