Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prečo rastú rýchlejšie?

delphia

rew, nakolko som mala moznost vidiet na mnohych zenach co si trhanim vypestovali, tak rozhodne radim NETRHAT! aj tak po niekolko rocnom trhani sa dostali na laser, lebo uz to bolo neznesitelne.

ak je chlp tmavy- teda obsahuje farbivo, tak jednoznacne odporucam laser. ak je chlp svetly- je moznost epilacie elektrickou ihlou (napichava sa kazdy koren zvlast- nemusi sa trafit a tym padom sa nevypali a chlpok rastie dalej), alebo vyuzit IPL svetlo.

ale ak je tmave, tak IPL nie- nemali zeny najlepsie skusenosti a dosli na laser.

ja mam pazuchy robene pred cca 3-4 rokmi. spokojna som maximalne.

haldia

mne dost pomohli obycajne voskove pasiky Veet.Pred dvoma rokmi som bola riadne ,,fuzata" ,tak som si zacala chlpky odstranovat timito pasikmi.Na mesiac som mala vzdy pokoj.Sice to trosku bolelo,ale nie az tak velmi,ako som ocakavala.Pravidelne som si chlpky odstranovala asi polroka-rok.Teraz uz nemusim,akosi sa mi zredukovali.Mavala som najmä nad hornou perou,tesne pod spodnou perou a pri kutikoch pier.Teraz dole uz nemam vobec,a hore len take velmi jemnucke.Netreba uz trhat vobec:)

miška44

mne moja mama povedala že keby vedela v živote si nezačne sama vytrhávať chlpky,že jej strašne z hrubli a rastú veľmi tmavé vyskúšala všetko od nejakej akupunkúri po laser a nepomohlo...čo poviete na to odfarbiť si ich?mne to príde najrozumnejšie

rew

delphia> fakt sa to oplati..? neviem preco, ale pri citani niektorych diskusii mam pocit ze to nie je az take ucinne.. tusim ze aj tu niektore baby pisali ze po nejakej dobe im chlpky aj tak znova narastli..

delphia

rychlejsie nerastu, ale tmavnu, hrubnu a mnozia sa.
na tvari si baby okrem obocia nic netrhajte, lebo si vypestujete hustejsie a hrubsie ochlpenie nez ste mali povodne. radsej laserova epilacia. sice je drahsia, treba ju par x absolvovat, ale vysledok stoji za to.

rew

miška44> chlpky nad hornou perou si odstranujem roznymi sposobmi zhruba 8 rokov, posledne dva-tri roky vytrhavanim voskom/strojcekom tak raz mesacne a nemam pocit ze by boli tmavsie alebo nejak ukrutne rychlo rastli.. urcite to teraz aj po mesiaci vyzera ovela lepsie ako kedysi ked som ich neodstranovala

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.