Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oči

Príspevok v téme: Oči
ssandrii

ahojte.Mám 15 rokov,už 4-5 dní ma neskutočne bolia oči, mám ich červené a podráždené. Oči mám svetlo modrej farby takže si viete predstaviť ako to vyzerá keď sú červené.Každý sa pýta prečo plačem.3x som si kvapkala Visine ale pomohlo mi to len na 3 hodiny a nechcem si viac kvapkať do očí keď neviem čo s nimi mám a ešte keď mi to zaberá na takú krátku dobu.Nádchu nemám,hlava ma nebolí a migrénu nemám.Neviete niekto z čoho to môže byť? ďakujem za príspevky.

ssandrii

tak to ja take stastie asi nemám ... som objednaná na 13.1 tak ptm sem napisem ako som dopadla... ale ta dr. bola dost neprijemna no neviem uvidime... mam trosku strach...

martinmlm

divné to nie je. telo znesie vela, ale ked toho už má dost, povie ""STOP"" ty sa ku mne takto správat nebudeš. cez zimu jeme menej čerstvých vitaminov to nam chýba a telo je potom menej odolne. NA OčNE SA OBJEDNAVA??? Ja som raz oč. doktorku v sobotu vytiahol z jej zahrady, musela otvorit polikliniku a vybrat mi z oka kus zapečeného železa. ZLATY TO čLOVEK

ssandrii

martinmlm
: áno v zadymenej miestnosti som bola ale aj ked som tam bola inokedy tak az teraz sa to prejavilo na mojich ociach?? to je trosku divne ci?...
ta lyzovacka to nebude lebo som nebola sa lyzovat
a to ze ci som na niekoho strasne nahnevana to tiez mozem vylucit...

mandolinka
: objednali ma až o 2 týždne takže sa uvidí...

mandolinka

Bola si u lekára? Ako vyzerajú tvoje oči dnes?
V decembri zistili mojej kolegyni stafilococa v očiach a to chodila takmer mesiac s červenými očami, kým očnú lekárku napadlo zobrať jej výter z očí.

martinmlm

ešte ti to neprešlo? tak hladame dalej. Možnost č.3b: bola si v zadymenej miestnosti, č.3c: od vetra alebo slnka na lyžovačke, č.4: od hnevu. na niekoho si strašne, strašne ale fakt neskutočne nasr...

ssandrii

no neviem o tom či má niekto z mojich rodičov slabšiu pečeň ale koláče som teda dosť jedla ale čo sa týka tých mastných jedál tak to ani moc by som nepovedala...

martinmlm

možnost č.3a-máš po jednom z rodičov slabšiu pečen, cez sviatky si jedla same mastne jedlá a kolače, čo ti ju zatažilo. a kedže pečen ovplivnuje aj oči, to ich oslabilo a bacily si urobili žurku. Tak je???

ssandrii

martinmlm - prvá ani druhá možnosť to nebude a tá tretia sa mi nepáči...

mandolinka - prečo myslíš že to to môže byť? ...

silviklh - nie určite nie,otec sa mi na oči už pozrel a povedal že tam nič nemám...

ssandrii

martinmlm - prvá ani druhá možnosť to nebude a tá tretia sa mi nepáči...

mandolinka - prečo myslíš že to to môže byť? ...

silviklh - nie určite nie,otec sa mi na oči už pozrel a povedal že tam nič nemám...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oči - Fórum - ZDRAVIE.sk