Pankreas... ako ho dat do poriadku

Príspevok v téme: Pankreas... ako ho dat do poriadku
dobraandulka

zdravim,
2 a pol roka trpim rannou nevolnostou nechutenstvom, plynatostou, po urcitych jedlach ma boli hlava.. doktori mi na nic neprisli akurat, ze mam histaminovu intoleranciu.. Minule som bol u prirodnej liecitelky , ta, pomocou svojho pristroja prisla na to, ze mam problem s Pankreasom (plesne a vseobecne znizena pracovitost) a lavu oblicku mam vraj tiez dost v cudu a vraj som prekonal aj salmonelu alebo ju este doteraz mam? neviem to si uz nepamatam.. Dala mi nejake svoje kvapky a ampulky ktore samozrejme vobec nezabrali, ako doteraz ziaden liek (snad len pangrol trosicku a neskutocne drahe tabletky kt. beriem na tvorbu enzymu na stiepenie histaminu - tiez ziadna slava)

Obraciam sa na vas s otazkou ci nepoznate nejaky liek alebo bylinky tj jedno, ktory vyrazne vie ovplyvnit fungovanie pankreasu ?? Skor, ci existuje, lebo viem, ze bez predpisu ho neziskam ale potrebujem to vediet..

Dakujem velmi pekne dopredu.

RNG

Na travenie treba kyseliny, enzymi vlakniny a probiotika. Vetky tieto, nie len jedno z nich
Candidu treba vyhubit, pozri cez google .sk , uved slova rng candida.
Sem som to pisal tiez mnohokrat.

dobraandulka

akunpuktura nepomohla

dakujem za tip na caj.. nejake som aj pil ale nie pravidelne. inac zaujimalo by ma ako sa Vam prejavovali tie pankreticke problemy?

dakujem

zaludocny ca

Ked som mala problem s pankreasom,lekarka mi predpisala Pankreolan,avsak z neho ma velmi bolieval zaludok,tak som ho nemohla brat.Zacala som dlhodobo pit obycajny HORKY ZALUDOCNY CAJ od vyrobcu Herbex,ktory kupis v ktorej kolvek lekarni.Pila som ho denne,nesladeny.A ten mi pri problemoch s pankreasom velmi pomohol.Zlepsenie som zacala pocitovat uz po nejakych dvoch tyzdnoch,odkedy som ho zacala pit.Takze urcite odporucam.