Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nahlasenie vydierania

Príspevok v téme: nahlasenie vydierania
femin

ahojte.mam velmi surny problem.ide o moju sesternicu.. je uz starsia, ma 42 rokov takze hlupa uz nie je. ale stalo sa, ze mala dlhodoby vztah s mladsim chlapikom. cely cas bol mily, pozorny, fakt bezproblemov. ochotny urobit cokolvek.. tak sa ale rozisli, lebo on zacal ju vydierat psychicky. tlacil ju do coraz viac stretnuti, obmedzoval ju, dokonca ziarlil aj na jej dve deti. ze predsa uz su velke tak nech ich necha na par dni same. prestala na jeho smsky (riadne skarede a urazajuce)a telefonaty uplne reagovat. predchvilou jej vsak prisli tri dalsie kde sa jej vyhraza, ze zverejni jej fotky, ktore urobil pocas jej SPANKU ! bez jej suhlasu a povolenia. je to predsa len uz dospela zena, ma vacsie deti takze urcite sa nenechala naschval vyfotit.tiez tam dodal ze ak sa s nim nebude stretavat vtedy, ako on chce, tak ich vytlaci a niekde "zabudne" aby to videli ludia. a nase mestecko nie je zas az tak velke.. problem je, ze posielal to z orangeportalu. prva sms bola z profilu registrovaneho na jeho aktualne cislo ( tam je uz aj to vydieranie vyhrazanie a spomenute fotky), ale dalsie dve boli uz z nejakeho ineho registrovaneho cisla. ale nadvazuju na seba. bude to stacit policii? aby ho predvolali? zajtra pojde na policiu a ja s nou. len sa opbavame toho, ze oni ho predvolaju a tym to zhasne.a bude to mat ona potom este horsie. p.s.: dotycny ma nevysporiadane obvinenie z kradeze klucov byvalej manzelky plus obvinenie z utoku na svoju ex. prosim napiste ci si myslite ze to bude stacit.vdaka

jajka001_

ako to myslis ze ich chce dat do fitka? ak mu to povolia tam zverejnit - to akoze na nastenku ci ako? -tak to by bola dobra hanba pre nich samich, a urcite by som to fitko zazalovala.
nech sa nenecha vydierat. a nech mu pohrozi policiou. ak ma zaznam, tak mozno to bude stacit aby si to rozmyslel.

femin

chce ich dat do fitka kde ju kazdy pozna. a je to nedaleko ich bytovky.. a nechcem si predstavit co budu tie deti pocuvat v skole ked sa to rozsiri. do toho fitka totiz chodi fakt dost jej znamych.aj mladsie rocniky aj starsie.vdaka ale za radu.zajtra to pojdeme nahlasit.snad len blufuje. ona nereagovala ani na tieto vyhrazne smsky a teraz cakame co urobi on dalej. mozno si este prilozi polienko pod vlastny ohen

george303

Jednonacne to treba nahlasit alebo jednoducho riesit nejako inak ale urcite sa nenechat vydierat .. A mozno iba blufuje a ziadne fotky nema a aj keby tak kazdy ma dost svojich problemov nikoho nejako extra nezaujimaju fotky nejakej zeny ...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nahlasenie vydierania - Fórum - ZDRAVIE.sk