Vyrazka na penise

svako

vidim, ze si sa tu dozvedel len tolko ake si prasa, ale nenasiel sa nik co by ti poradil :) takze aj ked tiez neschvalujem co si spravil skusim ti pomoct...
vyrazka moze byt kadeco, ale s najvacsou pravdepodobnostou to bude len jebak, ktory po case(cca 10 dni) sam vyschne a spravi sa z neho len taka mala chrasticka, ktora sa sama odlupi... v horsom pripade to moze byt rastuca bradavica, tu by ti potom v lokalke urolog vyrezal, nic hrozne vraj... alebo to potom moze byt herpes a vtedy by si o tom mal povedat svojej priatelke, lebo ci chces ci nie, pravdepodobne ju s tym potom nakazis...
tieto 3 moznosti mi povedal urolog, ked som take nieco nasiel ja, nastastie u mna to bolo to prve :)

Sue..

no a teraz co?priatelka vie,ze si sa vyspal s inou,ze mas pravdepodobne pohlavnu chorobu???no neviem asi nie,kazda normalna zenska by sa od takeho dala ruky prec
vies co podla mna si poriadny chrapun

macka26

no vidis.. na co si ho pchal do druhej bez gumy? mas pravdepodobne pohlavnu chorobu, tak sup k lekarovi, tu si sam nepomozes... a nezabudni sa vyspat aj so svojou frajerkou, nech to ma aj ona