Novoročné predsavzatia

anjelik9

že začnem cvičiť, schudnem, nebudem jesť toľko sladkostí, nájdem si robotu a chlapa, a vzkriesim orchidejky čo kapu :D

lost

nyky20, no take posuvanie to poznaaaam :D
klasika :)

no ale ja neviem preco :)

ono tie prsty sa rozpisu velmi rychlo :D

a to sa este obmedzujem :))))

noo ja uz idem ulozit psika do pelechu, tak gn :)

nyky20

No ja jedno a tomu som už posunula začiatok na 2. a dnes dokonca až na 3 . januara: D Dúfam, že s ním niekedy aj začnem : D

Lost

Všimol si si, že dávaš najdlhšie príspevky?? : )

lost

no net som mal, ale nie hazard :D
ale net som pouzival len tak ze som sem par krat skocil pozriet co nove :)

ale tak ja vydrzim donekonecna :)

ale potom stale myslim na online kontakty :) ze ako sa maju, co je nove (aj vo svete) a tak :)

ale jednoznacne sa da prezit :)
(zabudol som si totiz dobit mobil a nemal som pri sebe ani nabijacku, takze totalne offline som bol :) )

idealne by som isiel tak na aspon 1 mesiac totalne MIMO sveta.. (napr nejaka chata v tatrach), kde nie je signal, hoci ani mobilny.. ale neviem ci by som sa nezblaznil :) ale napr by som si zobral minimalne psa :) mozno to ale na jar skusim :) musel by to byt zaujimavy oddych :)

inac je ten cas straveny bez netu a bez PC celkom fajn :) vlecie sa co znamena ze "zijem dlhsie" :)

ale tak neviem no :) sice som online tak 12 az 16 hodin denne (to je cely moj den) a uz som si to zobral ako "bezny zivot" :D

moj problem je, ze moj pc vyuzivam z casti aj na pracu, ale inak ma to ani velmi nebavi, len sem tam icq, alebo online fora :) ale ono zabavat sa s netom je z 99% len strata casu :) cize rozumne je to asi len pokial to "nezerie" z casu urceneho na ine veci :)

ale 100 ludi, 100 chuti

inac to ale mozem porovnat z osobnych skusenosti, pred 5 rokmi som bol na nete CELY den (okrem skoly ale aj tam som "bol online dusou).. ale vtedy to nebolo ani pracovne, ale proste tak 95% zo zabavy... 5% prace.. a vlastne jedine co som zistil je ze som stratil pekne vela mesiacov zivota tym ze som ten cas premarnil online. poznal som cez tisic ludi, teraz to ratam na desiatky, ak rozhovor aspon 1x mesacne rovna sa online kamarat.. ono ani neviem co som od toho ine mohol ocakavat :)
ale v tom case to bolo "super" s odstupom casu mozno pocit "drogy" no proste moj super dokonaly virtualny svet..
teraz je to take ze ma to prestalo bavit a i ked som s tym totalne "nesekol" obmedzil som to tak na jednu desatinu :)

no psik sa zobudil , musim koncit :)))

ojka

taktiež ako vždy, žiadne (:
lost, ale to si ako pekne povedal, čistý už druhý deň od netu (((-: ja len chválim, pretože súčasná doba je taká, že väčšina ľudí, si deň bez PC už nevie ani predstaviť... (;

lost

nestihol som :(
hold, tak zas rok musim pockat..

george303, hry ? co si hraval ? znie zaujimavo, daj vediet ako sa drzis :)

kedze som si zabudol internet a nebol som v civilizacii par dni, tak som cisty uz druhy den! oleee