Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diplomová práca

Príspevok v téme: Diplomová práca
renka0055

Chcela by som sa opýtať, dá sa prezerať diplomová práca v centrálnom registri? Alebo sú tam len uložené diplomové práce a ku nim sa nedá dostať. Chcela by som si nejaké práce prezrieť, ako sú urobené, aby som mohla urobiť tú svoju. Alebo kde by som našla nejaké diplomové práce na internete? Ďakujem.

winki

Ved zbehni do univerzitnej kniznici tam su k dispozií bakalárky aj diplomovky. Tak isto aj škola by mala mať k dispozií na nete šablónu podľa ktorej jej študenti píšu zaverečné práce a keď ešte niečo tak tvoj školiteľ by ta mal usmerniť aj v tomto ohľade.

Odvagamon

Hlavne si pozri školskú vyhlášku, ktorá ustanovuje, aké formálne časti má záverečná práca obsahovať.

vevericka

ak si z UK tak sa cez isic prihlas do univerzitnej kniznice (napr cez fakultnu stranku) a daj si vyhladat nejake diplomky, podla stareho zakona, zalezi na pisatelovi ci moze byt dana diplomka uverejnena aj na nete..ak to povolil tak pri niektorych je aj link na stiahnutie

delphia

nakolko ten register sa len teraz rozbieha, tak netusim, ci sa da k nim dostat.
ale konzultant ti moze poskytnut nejake prace z minulosti. resp. mne pozical, aby som si ich prezrela, aby som mala sajnu ako ma vizerat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Diplomová práca - Fórum - ZDRAVIE.sk