Sama, sama, samučká.

Príspevok v téme: Sama, sama, samučká.
Berryele

Už ani neviem, čo cítim.
Strašná prázdnota, nekonečná samota .. už dva roky.
Stále dokola ten stereotyp - škola, domov. Už neviem, čomu sa mám venovať. Tá samota už zo mňa vysala všetkú energiu a chuť do života.
Navonok sa snažím nedať najavo to, čo cítim.
Všetko je preč. Zostala mi už len tá zasra*á samota.

Berryele

GorillaZ - Čas od času :-) Ale takých, ktorí sú z môjho mesta je tam veľmi málo. Občas s tými, ktorí sú na internáte.
Bulbasaurus - :D:D Takáto ponuka sa nedá odmietnuť, ale ja nie som z Martina. Ale Martinčanov poznám dosť, možnože sa aj poznáme ;-)

Bulbasaurus

Tak tak , musis si najst nieco co ta bude fakt moc bavit a budes mysliet len na to a nie na nejaku samotu.. Inac ak si z Martina a mas do 19 rokov a si pekna a niesi skareda a niesi tucna a si nizsia a mas tmavsie vlasy a niesi sibnuta a mas rada milych,pohladnych,dobrosrdecnych,senzitivnych a ohladuplnych muzov tak mozme ist spolu na chvilu von lebo sa dost nudim teraz :)

GorillaZ

No to je dobre ze si este len na strednej pretoze mas stale cas to napravit tak ze ta to potom uz nebude v buducnu trapit. Su to proste dolezite roky dospievania.

Takysto, travis nejaky cas aj s kamaratkami z triedy ?

Berryele

xy:) - Áno, áno, z tých vecí, ktoré si vymenovala ma pár baví. Ja neviem, asi to aj skúsim.
GorillaZ - Myslím, že tie fóra nie sú zlý nápad, aj keď nie som veľmi ten internetový typ.
Stredná.

GorillaZ

No to poznam. Tiez som bol roky sam, ta ista rutina na strednej aj ked sem tam prislo aj nieco spolocenske. Ale tak vtedy to inak ani neslo, mal som neskutocne vela "demonov" ktory ma trapili denno denne, teraz su viac menej prec pretoze som sa ich ako tak zbavil - ale aj ked sa citim nato chodit kazdy den do spolocnosti a stretavat vela novych ludi - nejako my to nejde pretoze ta prazdnota tam zostala. Myslim tym tu 6 rocnu dieru v socialnom dospievani ktora my chyba na to aby som mohol lahko nadviazat nove znamosti. proste my chybaju socialne zrucnosti ktore teraz dohanam.

@Berryele

Odporucam ti zacat postupne od najlahsieho kroku. Najprv zacni spoznavat ludi cez internet, mas skype alebo ICQ ? Navstiv niektore fora, trosku sa daj do pismenkovej reci. Postupne sa budes citit menej sama. To ti doda trosku viac energie.

Konicky su velmi dobry sposob ako niekam zapadnut. No ale treba si najprv jeden/dva vybrat a nieco s tym podniknut. Napr. hudobny nastroj, nato ale treba nieco platit - ale zase sa to oplati ! Sport, no na strednej by mohli nato byt nejake kruzky azda.

Chodis teraz na strednu skolu alebo VS ?

xy:)

na to potrebujes zistit CO mas rada a CO chces robit, a na to nasledne robit veci, ktore ta bavia. bavi ta lyzovanie? kup lyze a lyzuj, je zima - posankuj sa, pokorculuj. bavi ta jazyk? vyber kurz a zapis sa. mas rada zvery? sup do obchodu a kup si. hyb sa, cvic, tancuj, pusti si doma oblubenu hudbu a zatancuj si. alebo neviem, natiahni plavky a chod si na 2 hodky zaplavat, alebo si dopraj prechadzku. kludne aj sama. neviem co mas rada, ale nieco mat rada musis.

xy:)

no takto ti poviem.. mat lepsie sa mozes, lenze o to sa musis pricinit ty, pokial si uz hodila flintu do zita a cakas, ze nejaky zazrakom sa nieco stane, tak cakas marne. kazdy si je strojcom svojho stastia. sadnut si a lamentovat je to najhorsie, co mozes urobit.

Berryele

xy:) - Možno boli. Ale pri tom všetkom negatívnom sa akosi stratili a ja už neverím, že nejaké boli.
Hľadám niekoho, kto mi pomôže, pretože sa ukázalo, že to už nezvládam, ale nikto nevie, ako, a čo s tým.