neuspokojená ???

Príspevok v téme: neuspokojená ???
pink

chcela by som sa opýaťa jednu vec...a to: môj priateľ ma uspokojuje orálne...no nikdy to nevedie k orgazmu...on si to vyčíta a vraví, že je na nič...no minule sa mi stalo toto:robil to pusou a aj rukou...a keď prestal rukou a iba pusou strasne to bolo príjemné a po celom tele som cítila akoby brnenie a teplo...no po chíľke to prešlo :( neviem teraz povedať čo to bolo...či to bol alebo nebol orgazmus...a ráno, keď ma tiež uspokojoval sa to stalo znova... pls čo to bolo??? mám mu to povedať???

z

no to ti neviem presne povedat co ho mohlo boliet mozno si moc tlacila ved sa s priatelom o tom pozhovaraj ked mu to robis opytaj sa ho ci moc netlacis ci to ma rad jemnejsie alebo tvrdsie...a ak mu to nesposobujes ty ze ho to boli vo vnutri jeho penisu tak je najlepsie opytat sa lekara bud tu na internete alebo urologa...

pink

a ešte sa chcem opýtať na toto: keď som to robila ja jemu ale rukou (lebo pusou sa mi to hnusi) tak keď som tak v polke alebo tak pri konci povie, že ho to bolí...akože čo ho bolí? som tomu nepochopila....:(

zuzana671

pink buk v klude nesmies pri tom mysliet len na to ci to vyjde alebo nie uvolni sa mysli na svojho priatela ako ti to robi...ono to pride same..mne to tidez netrva 5 minut niekedy aj 20...skuste si dat dlhu predohru a orgazmus je zaruceny...drzim palce

pink

mmm...ale akože on vie čo má robiť a čo holka chce ale tak nikdy to nieje až do konca...a strach? ani nie skôr taký trápny pocit z toho budem asi mať...

olog

no bud to bol orgazmus alebo sa to blizilo k orgazmu...´jednoznacne mu to povedz, jeho to potesi a spravi to znovu.. ty mu chyt ruku a cim ta to bude viac vzrusovat tym viac mu ju zvieraj... bude pokracovat az kym sa neurobis a ruku mu nepovolis.. nebojkaj sa nic