Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sex - po akej dobe?

xy:)

no tak to sa asi planovat neda :) a zalezi aj od veku si myslim.. som za to ze najprv treba potencinalneho uchadzaca riadne preklepnut, nic v zlom, ale ludia su dnes vseliaki, maju vseliake vady a uchylky, takze asi tolko :) ale nikdy sa netreba po nikom opicit, uz len zo zasady, rob tak, ako uznas za vhodne..

t333

whee_ee,

ok, aspon trochu si mi vysvtlila tvoju motivaciu.
apredpokladam, ze to bolo preto, ze si niekde precitala resp. pocula komu to kolko trvalo, tak ako ten kto zalozil tuto temu...
potom si to rozanalyzuje, spriemeruje a bude sa tym nezmyslene riadit.
zaver?
>>> vyserte sa na statistiky a ciselka a robte to na co sa citite.

whee_ee

t333 bola som mladá :))) To som tvrdila predtým, ako som mala vzťah, potom som si uvedomila, že to nie je o plánovaní, ale jednoducho o tom, čo cítim ... a to sa naplánovať nedá :)

t333

"...aj keď som sa vždy zaprisahávala, že skôr ako po roku nie. "
...toto mi je vzdy smiesne alebo aspon tazko pochopitelne.
nechapem aky zmysel ma planovat toto takto..

whee_ee

A ešte chcem dodať, že dosť zavážilo aj to, že sme mali na to vhodné podmienky... Takže žiadne také, že v druhej izbe rodičia alebo niekde na lavičke v parku a podobne, lebo to by sa človek asi ťažko uvoľnil :))

whee_ee

3 mesiace, aj keď som sa vždy zaprisahávala, že skôr ako po roku nie. Ale prišlo to, bolo to z lásky a nikdy to nebudem ľutovať :) Bola som presvedčená, že to chcem, vedela som, že ma ľúbi, že ja ľúbim jeho a tak :))) Teraz to budú pomaly 4 roky , čo sme spolu, teda... máme teraz krízu, takže uvidíme.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sex - po akej dobe? - Fórum - ZDRAVIE.sk