Veľmi čudné praktiky

Príspevok v téme: Veľmi čudné praktiky
Nikuš

Ahojte, obraciam sa s prosbou o radu či názor, nejakú skúsenosť, hocičo čo mi pomôže zhodnotiť situáciu. Dneska som sa stretla s kamoškou a tá mi povedala, že bola u gastroenterológa na vyšetrení, má diagnózu dráždivé hrubé črevo. Veľmi som sa pousmiala, lebo vždy od tohoto doktora príde so zaujímavou historkou. Dneska ma však smiech prešiel...
Ale poporiadku. Začala k nemu chodiť pred pár mesiacmi s bolesťami brucha. Doktor ju vyšetril, vyšetroval jej aj prsia ( kvoli lymfatickým uzlinám), ale zvláštnym spôsobom. Musela sa mierne predkloniť a on si stal za ňu a tak odzadu jej ohmatával prsia ( no ako z nejakého "filmu"). Ja som teda chodila dosť často ku gastroenterologičke a veru okrem brucha mi nič nechytala. Toto sa opakovalo niekolko krát, no dneska pri ohmatávaní jej vošiel do gatiek ( ževraj pre lymfatické uzliny ktoré sú myslím že v oblasti triesiel a nie TAM DOLE). Ohmatával jej pysky aj klitoris. A to sa mi už zdá vrcholne divné. Ani rukavice nemal na rukách. Neviem teda čo si mám o tom myslieť, a ona už vôbec nie. Je to normalne???? Robili to už niekedy niekomu koho poznáte????

vevericka

musim suhlasit s delphiou ..preco sa ta kamoska neohradila okamzite? taky tiater by este nezazil, co by som mu tam spravila

delphia

Nikus protizakonne?! a to, co robi ma spolocne s moralkou a etikou? nie! tu by som neriesila, ci je to protizakonne, ci nie, ale jeho amoralne spravanie nemoze ostat nepotrestane.

mimochodom, kazdy pacient MA PRAVO povedat lekarovi NIE, ak nechce nejake vysetrenie. ja viem, mne sa pise lahko, ale uvedomte si, ze pokial laici budu potichu "trpiet" kazdy navrh na uchylne vysetrovanie, tak taketo svine nadalej budu svoje prasacie chutky uspokojovat na bezbrannom pacientovi.

delphia

UCHYL!!!!! Nikdy nema co chodit gastroenterolog do gatiek.....a klitoris! no vrchol! ani lymfaticke uzliny pod pazuchami nema co hmatat.

no fakt neviem co poradit. jedine staznost, ale to by musela mat dokazy, co zrejme nema- nahrat rozhovor, alebo nasnimat video na telefon. zrejme nic nevie kamoska urobit, len odist od neho CIM SKOR!!!

hovado!!!